رایزنی‌های برجامی مذاکره‌کنندگان چین و ایران
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  يکشنبه 10 مرداد 1400
کد خبر : ۸۱۶۷۸۶
تاریخ انتشار : جمعه ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۲
روسای هیئت‌های چین و ایران در ادامه رایزنی‌ها در وین، در دیداری دوجانبه به بحث و بررسی وضعیت گفتگو‌ها و موضوعات حائز اهمیت پرداختند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 به نقل از اداره کل اطلاع رسانی و امور سخنگویی وزارت امور خارجه، در ادامه رایزنی‌ها در وین، عصر امروز دیداری دوجانبه میان روسای هیئت‌های چین و ایران انجام گرفت. در این نشست که در محل اقامت سید عباس عراقچی رییس هیأت مذاکره‌کننده ایران برگزار شد، طرفین به بحث و بررسی وضعیت گفتگو‌ها و برخی موضوعات حائز اهمیت پرداختند.

براساس این گزارش، در روز‌های گذشته رایزنی‌های هیئت‌های ایران و ۱+۴ به صورت مستمر در سطوح و قالب‌های مختلف ادامه یافته است.

دیروز و امروز دو نشست چهارجانبه میان روسای هیأت‌های ایران و سه کشور اروپایی برگزار شد. علاوه بر این، دیدار‌هایی نیز میان دکتر عراقچی و انریکه مورا معاون سرویس خارجی اتحادیه اروپا انجام گرفته و چندین جلسه کارگروه هسته‌ای و همچنین چند جلسه کارشناسی ایران و سه کشور اروپایی در حوزه رفع تحریم نیز تشکیل شده است.

روز چهارشنبه هم جلسه سه‌جانبه‌ای با حضور روسای هیأت‌های ایران، روسیه و چین در محل نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در وین برگزار شد.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °