تزریق واکسن کرونا به دانشجویان
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  دوشنبه 11 مرداد 1400
کد خبر : ۸۱۶۸۲۳
تاریخ انتشار : شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۵
رئیس سازمان امور دانشجویان گفت: با افزایش واکسیناسیون در تابستان بخشی از دانشجویان قبل از سال تحصیلی جدید واکسن بزنند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

 مجتبی صدیقی درباره روند واکسیناسیون دانشجویان برای سال تحصیلی جدید گفت: امیدواریم واکسیناسیون در تابستان به میزان قابل قبولی افزایش یابد تا بخشی از دانشجویان هم قبل از سال تحصیلی واکسن بزنند و شاهد تحول در زمینه حضور دانشجویان در سطح دانشگاه‌ها باشیم.

رئیس سازمان امور دانشجویان پیش از این هم اعلام کرده بود پیش‌بینی ما این است که از اول مهر شرایط حضور دانشجویان را در دانشگاه‌ها داشته باشیم و با توجه به شرایط متغیر کرونا و وضعیت شهرها، بحث استقرار در خوابگاه‌ها نیز متناسب با این تغییر شرایط استقرار تغییر خواهد کرد. فاصله‌ها و تعداد اسکان در اتاق‌ها متناسب با وضعیت شهر‌ها خواهد بود.

هفته گذشته علی اکبر حق دوست معاون آموزشی وزارت بهداشت در نامه‌ای به دکتر سعید نمکی وزیر بهداشت یادآور شد: اثرات همه گیری کرونا بر آموزش بسیار سنگین بوده و عوارض مستقیم و غیر مستقیم آن بر جامعه قابل توجه است.

معاون آموزشی وزارت بهداشت در این نامه تاکید کرده بود احیای آموزش عالی در کشور نیاز به یک اهتمام خاص دارد که به دلیل اشراف از بیان توضیحات بیشتر خودداری می‌شود.

حق دوست در این نامه خاطرنشان کرده بود، در راستای کمک به حل این مشکل خواهشمند است در صورت امکان دانشجویان به عنوان گروه ویژه در نظر گرفته شده و امکان تلقیح واکسن به آن‌ها در اولویت قرار گیرد تا امکان شروع آموزش رسمی در ترم تحصیلی آینده فراهم شود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °