نبرد «سیف القدس» نشانگر آزادی قریب الوقوع قدس است
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  چهارشنبه 13 مرداد 1400
کد خبر : ۸۱۶۹۲۹
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۶
فرمانده کل ارتش گفت: صهیونیست‌ها که زمانی رؤیای تسلط بر منطقه را در سر می‌پروراندند، امروز در نبرد با نیرو‌های مقاومت، مستاصل و زمین‌گیر شده‌اند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

 به نقل از روابط عمومی ارتش؛ "امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی" در جمع فرماندهان و مسئولان مرکز آموزش‌های پشتیبانی شهید سرلشکر فیض الله امانی نیروی زمینی گفت: ما در تحقق وعده‌های الهی کوچک‌ترین تردیدی نداریم و می‌دانیم که حق بر باطل و ظلم و ظالم پیروز خواهد شد و ظالم و باطل نابود خواهند شد.

فرمانده کل ارتش ادامه داد: روزی که رهبر روشن ضمیر ما وعده دادند که رژیم صهیونیستی ۲۵ سال آینده را نخواهد دید، خیلی‌ها شاید رسیدن روزی مثل امروز را با این سرعت تصور نمی‌کردند. صهیونیست‌ها که زمانی رؤیای تسلط بر منطقه را در سر می‌پروراندند امروز در نبرد با نیرو‌های مقاومت، مستاصل و زمین‌گیر شده‌اند و رؤیای نیل تا فرات به کابوس حفظ پادگان تروریستی اسرائیل تنزل یافته است.

امیر سرلشکر موسوی بیان کرد: نبرد «سیف القدس» نشانگر آزادی قریب الوقوع قدس شریف است. البته خائنان و سازشکاران منطقه بدانند که خون کودکان غزه، سازشکاران معامله قرن را غرق خواهد کرد و ما استمرار جنایات رژیم صهیونیستی را نتیجه تعلل و خیانت سازشکاران معامله قرن می‌دانیم.

او در ادامه مرکز آموزش پشتیبانی نیروی زمینی را یکی از مراکز مهم ارتش خواند و بر نقش این مرکز در تربیت و آموزش افسران، درجه داران و کارمندان در جهت تحکیم ارتش معنویت محور و سازمان یادگیرنده تاکید کرد.

فرمانده کل ارتش در ادامه مبارزه با ناامیدسازی که از ترفند‌های دشمنان است را از وظایف اصلی همگان برشمرد و با استناد به آیات شریفه قرآن کریم، امید به آینده بهتر را متکی به مبانی و آموزه‌های دینی و شواهد و قرائن موجود دانست.

او همچنین بر نقش فرماندهان و استادان در تربیت و آموزش جوانان آگاه و بصیر برای پیمودن موفق گام دوم انقلاب تاکید کرد.

امیر سرلشکر موسوی در ادامه انضباط، سلسله مراتب و سلامت کارکنان را از ارزش‌های شناخته شده ارتش معرفی و بر حفظ و اشاعه آن تاکید کرد.

فرمانده کل ارتش در پایان بر نقش بسیار مهم خانواده‌ها و ممتاز و شایسته بودن آنها و توجه بیش از پیش همگان به موضوع خانواده‌ها سفارش کرد.

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °