آغاز اردوی نوجوانان هندبالیست در تهران
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  شنبه 09 مرداد 1400
کد خبر : ۸۱۶۹۹۹
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۱
سومین اردوی آمادگی تیم ملی هندبال نوجوانان ایران جهت حضور در بازی‌های آسیایی نوجوانان در شانتوچین، از امروز در تهران آغاز شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
بر این اساس؛ ۳۵ بازیکن دعوت شده به این اردو از امروز (دوشنبه) تمرینات خود را در این اردو زیر نظر کادرفنی متشکل از مهدی رهبری به عنوان سرمربی، حمید ربانی کیا، محمدرضا جعفرنیا و محمد سیاوشی به عنوان مربی، رمضان فتاحی بعنوان مربی مهمان، مصطفی داوری به عنوان بدنساز و رضا سرسنگی به عنوان پزشکیار برگزار می‌کنند.
حمیدرضا عزتی، دبیر فدراسیون هندبال در نخستین روز این مرحله از اردو؛ با حضور در سالن خانه هندبال سردار شهید حاج قاسم سلیمانی ضمن خوش آمدگویی به کادر فنی و بازیکنان نوجوان هندبال کشورمان اظهار داشت: امیدوارم این چند روزی که در اردوی آمادگی و تدارکاتی تهران هستید، تحت نظارت و هدایت کادرفنی تیم ملی از آموزش‌های لازم فنی در جریان تمرینات بهره ببرید.
وی افزود: از شما بازیکنان انتظار داریم پروسه تمرینات خود را همچنان در استان‌های خود ادامه دهید و فقط به اردو‌های تدارکاتی جهت حفظ آمادگی خود اکتفا نکنید و ضمن اخذ برنامه تمرینی از سرمربی خود، به تمرینات ذهنی و مهارتی بپردازید.
عزتی ضمن قدردانی از مهدی رهبری، سرمربی تیم ملی هندبال نوجوانان و سایر کادر فنی گفت: از آقای رهبری که در راستای رشد و توسعه ورزش هندبال در سطح پایه تلاش‌های بی شائبه می‌کنند به نمایندگی از فدراسیون هندبال کمال تشکر و قدردانی را دارم.
در ادامه مهدی رهبری، سرمربی تیم ملی نوجوانان ضمن تشکر از حضور دبیر فدراسیون در جمع ملی پوشان، گزارشی از دو دوره اردوی تدارکاتی این تیم، هدف گذاری و برنامه کادرفنی در سومین اردوی تدارکاتی ارائه کرد و سپس نوجوانان هندبال کشورمان تمرینات خود را زیر نظر کادر فنی آغاز کردند.
این مرحله از اردوی آمادگی تیم ملی نوجوانان کشورمان تا ۳۰ اردیبهشت در سالن خانه هندبال شهید حاج قاسم سلیمانی در مجموعه ورزشی انقلاب ادامه دارد.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °