تاکید بر توسعه روابط جمهوری اسلامی ایران و محور مقاومت
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  شنبه 29 خرداد 1400
کد خبر : ۸۱۷۰۷۸
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۸
مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل و سخنگوی جنبش انصار الله یمن درخصوص تحولات اخیر و همکاری‌های فیمابین تلفنی گفتگو کردند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 "علی اکبر ولایتی" در گفتگوی تلفنی با "محمد عبدالسلام" با اشاره به حرکت مردم یمن برای مقابله و مبارزه با توطئه دشمنان و تحقق اهداف مورد نظر ملت بزرگ این کشور گفت: جنبش انصار الله یمن به رهبری آقای الحوثی نقش بسیار مهمی در پیشرفت نهضت مردم بزرگ یمن داشته است و مسئولیت‌های سنگینی بر عهده دارد. 
وی افزود: پیروزی‌های فراوانی هم در خدمت به مردم یمن داشته اید و امیدواریم هر چه زودتر اهداف مورد نظر و پیروزی‌های بیشتری برای این نهضت محقق گردد. 
دکتر ولایتی با اشاره به مواضع جمهوری اسلامی ایران در حمایت از محور مقاومت و تاکید مقام معظم رهبری بر توسعه روابط ابراز امیدواری کرد در آینده نزدیک گفتگو‌ها و دیدار‌ها محقق گردد. 
وی در بخش دیگری از این گفتگو از برگزاری نشست مجازی با حضور اندیشمندان و علمای اسلامی و آزادیخواهان جهان به ابتکار مجمع جهانی بیداری اسلامی در حمایت از نهضت مردم این کشور در برابر تجاوز دشمنان خبر داد. 
 
محمد عبدالسلام سخنگوی جنبش انصار الله یمن هم تاکید کرد: ما همیشه از مواضع جمهوری اسلامی ایران در دفاع از امت اسلامی و به ویژه فلسطین قدردانی می‌کنیم و به نقش این کشور در حمایت از مقاومت از جمله در برابر تجاوز‌های رژیم صهیونیستی اعتماد داریم.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °