اعلام زمان رسیدگی به پرونده شکایت ایران از "ویلموتس"
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  دوشنبه 08 آذر 1400
کد خبر : ۸۱۷۰۹۷
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۰
دادگاه عالی ورزش (CAS) رسیدگی به پرونده شکایت فدراسیون فوتبال ایران از "مارک ویلموتس" سرمربی بلژیکی را در لیست جلسات رسیدگی خود قرار داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
  "مارک ویلموتس" سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران بعد از جدایی از این تیم برای گرفتن مطالباتش، از فدراسیون فوتبال کشورمان به فیفا شکایت کرد. فیفا رای این پرونده را به نفع ویلموتس صادر کرد و فدراسیون ایران به پرداخت ۶ میلیون یورو محکوم شد.

فدراسیون فوتبال برای تجدیدنظر در رای فیفا، کار را به دادگاه عالی ورزش (CAS) کشاند و از ویلموتس و فیفا به این دادگاه شکایت کرد.

دادگاه عالی ورزش امروز سه شنبه در لیست جلسات رسیدگی به شکایت‌های مختلف، نام فدراسیون فوتبال ایران و ویلموتس را هم قرار داده است.

طبق تقویم این دادگاه، جلسه فدراسیون ایران روز‌های ۲ و ۳ تیر (۲۳ و ۲۴ ژوئن) برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار مهر، فدراسیون فوتبال ایران پیش از آنکه ویلموتس از تیم ملی جدا شود مبلغ ۲ میلیون یورو به وی پرداخت کرده بود. این پول از سوی «شستا» قرض داده شده بود که به دلیل ناتوانی در بازپرداخت این پول، شستا ساختمان فدراسیون فوتبال و سه دانگ از ساختمان باشگاه پرسپولیس را برای خود مصادره کرد.
 
مارک روبر ویلموتس بازیکن سابق و مربی فوتبال اهل بلژیک از ۸ خرداد ۱۳۹۸ بطور رسمای هدایت تیم ملی فوتبال ایران را برعهده گرفت، اما در آذر ۱۳۹۸ با فسخ قرارداد از تیم ایران جدا شد.

کد خبر
برچسب ها: ورزشی ، ویلموتس ، فوتبال
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۷.۷۹°    ۱۲.۵۹°