تهیه گزارش از واکسیناسیون به قیمت شکسته شدن دست!
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  چهارشنبه 31 شهريور 1400
کد خبر : ۸۱۷۱۰۷
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۷
فائزه مومنی، خبرنگار اجتماعی درباره اتفاق روز گذشته در یکی از مراکز واکسیناسیون تهران توضیح داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
این خبرنگار که در روزنامه صبح نو و سایت رویداد ۲۴ فعالیت دارد در ارتباط با برنامه صبحگاهی چاپ اول شبکه خبر گفت: ساعت ۱۰ صبح روز گذشته به مرکز واکسیناسیون در حوالی میدان امام حسین (ع) ابتدای خیابان ساعی در مجموعه ورزشی ساعی برای تهیه گزارش از روند واکسیناسیون مراجعه کردم.

وی با بیان اینکه دارای کارت خبرنگاری هستم، افزود: به محض ورود به پشت کانتری که کادر درمان و مسئولان حضور داشتند رفتم و در کنار بازرس وزارت بهداشت قرار گرفتم. با نشان دادن کارت خبرنگاری از قصد خود برای تهیه مصاحبه و انعکاس مشکلات کادر درمان گفتم که با موافقت و استقبال ایشان مواجه و پس از معرفی بنده به دیگر همکاران مشغول تهیه مصاحبه و جمع آوری اطلاعات شدم.

وی افزود: در پایان کار و هنگام خروج از مرکز واکسیناسیون با ممانعت حراست مواجه شدم و از من خواستند که موبایل خود را در اختیار آن‌ها قرار دهم تا صدا‌های ضبط شده را پاک کنند!

خانم مومنی گفت: با توجه به اینکه بنده دارای کارت خبرنگاری بودم و با موافقت مسئول کادر درمان مستقر در مرکز اقدام به تهیه مصاحبه کرده بودم نسبت به در اختیار گذاشتن موبایل خود به حراست ممانعت کردم که با فشار مسئول حراست به دست راستم متاسفانه دچار شکستگی در این دست شدم.

وی افزود: در نهایت با تماس با پلیس ۱۱۰ و وزارت بهداشت، پس از ۴۵ دقیقه با وجود اصرار بر شکستگی دست و احساس درد توانستم از آن مکان خارج شوم.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۳.۷۹°    ۲۸.۹۹°