چند توصیه به مشمولان دانشگاهی و غیر دانشگاهی
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  جمعه 04 تير 1400
کد خبر : ۸۱۷۲۲۴
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۳
معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان زنجان از اعضای خانواده‌های مشمولان خواست، برای پیشگیری از انتشار ویروس کرونا از همراهی سربازان عزیز در زمان اعزام خودداری کنند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
سرهنگ ندرلو گفت: مشمولان اعزامی یکم خرداد اعم از دانشگاهی و غیر دانشگاهی که از معاونت وظیفه عمومی به مراکز آموزش اعزام می‌شوند لازم است کلیه موارد اعلامی را به جهت پیشگیری از مبتلا شدن به ویروس کرونا رعایت کنند.
وی افزود:مشمولان، وسایل ضروری و شخصی اعم از مسواک، خمیر دندان، قاشق و چنگال، لیوان فلزی، بشقاب فلزی، حوله، لباس گرم، کاغذ، خودکار، خشکبار، ماسک و مواد ضد عفونی، کارت تلفن و کارت اعتباری همراه داشته باشند.
معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان زنجان، با بیان این که در طول دوره به علت شرایط کرونایی، امکان مرخصی سربازان وجود ندارد گفت: مشمولان می‌بایست اصل مدارک مورد نیاز اعم از برگ آماده به خدمت، برگ محل مراجعه، برگ واکسیناسیون، کارت ملی و شناسنامه، مدارک مربوط به شرایط خاص مانند تأهل، گواهی فوت والدین، جانبازان بالای ۱۰ درصد، خانواده درجه یک شهدا را نیز به همراه خود داشته باشند.
سرهنگ ندرلو اضافه کرد: برای پیشگیری از بروز و شیوع بیماری کرونا، مشمولان اعزامی در روز اعزام توسط وظیفه عمومی استان‌ها و مراکز آموزش نیرو‌های مسلح، غربالگری می‌شوند.
وی افزود:عدم حضور به موقع در زمان و محل‌های تعیین شده، غیبت محسوب شده و برابر ماده ۱۰ و ۵۸ قانون خدمت وظیفه عمومی با آنان رفتار خواهد شد.
سرهنگ ندرلو با بیان این که کلیه‌ی مشمولان در تاریخ اعلامی از مقابل وظیفه عمومی به مراکز آموزشی پیش بینی شده اعزام خواهند شد از خانواده‌ی مشمولان خواست، به جهت پیشگیری از انتشار ویروس کرونا از تجمع در محل اعزام خودداری کنند.
برچسب ها: مشمول ، اعزام ، کرونا
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °