مربی‌ای که قول سکو می‌دهد، "شارلاتان" است
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  شنبه 09 مرداد 1400
کد خبر : ۸۱۷۳۰۵
تاریخ انتشار : جمعه ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۲۳:۳۸
سرمربی تیم ملی والیبال با بیان اینکه مربی‌ای که قول سکو می‌دهد یک "شارلاتان" است، گفت: برای پول به ایران نیامدم و برای کسب سکو هم قولی به فدراسیون والیبال ایران نداده ام.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
  "ولادیمیر آلکنو" بازیکن سابق تیم ملی روسیه ملقب به "تانک روسی" و سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان در گفتگوی نبض ورزش گفت: در طول ۲۵ سال گذشته هرگز قولِ هیچ نتیجه بازی‌ای را نداده است.

بازیکن سنگین وزن روسی که کارنامه موفقی در سابقه خود دارد، گفت: مربی فقیری نیست و برای پول به ایران نیامده است و انگیزه اصلی او از آمدن به ایران بدست آوردن قهرمانی چهارمین چالش المپیکی او همراه با تیم ملی و با انگیره ایران در توکیو است.

او با بیان اینکه مربی‌ای که قول سکو می‌دهد یک شارلاتان است، افزود: من معتقدم که مربی‌ای که قبل از مسابقه و چه در شروع مسابقات می‌گوید که من تیم را روی سکو می‌برم و قهرمان می‌کنم، یک شارلاتان است! در طول ۲۵ سال مربیگری ام یک بار هم قولی برای نتیجه ندادم. هیچ کس جز خدا نمی‌دانید فردا چه اتفاقی برایش می‌افتد.

او از حضور در مسابقات والیبال لیگ ملت‌های ۲۰۲۱ که از ۷ خرداد که در شهر ریمینی ایتالیا آغاز می‌شود و المپیک توکیو ۲۰۲۱ گفت و افزود: سعی می کنم با نگاه به آینده از بازیکنان آماده و با انگیزه و ترکیبی از بازیکنان جوان و با تجربیه را به مسابقات ببرم و درصد مصدمیت ها را کم کنم.
 
سرمربی تیم ملی والیبال از محدودیت هایی که ویروس کرونا برای مسابقات ایجاد کرده است، گفت و افزود: بازیهای لیگ ملت‌ها در ایتالیا برای ما فرصتی است تا برای رقابت های المپیک توکیو آماده شویم.
 
تانک روسی از برنامه ریزی های آینده در بازی های تدارکاتی در ژاپن و بازی با تیم روسیه گفت و افزود: هدف را موفقیت در المپیک گذاشته است اما به وقت بیشتری نیاز دارد. 
 
او گفت: بعنوان توریست به مسابقات جام ملت ها به ایتالیا نمی رود.
سرمربی تیم ملی والیبال از سه بازیکن خط خورده و کریمی اردوی تیم ملی گفت و افزود: جواد کریمی دست های خوبی دارد اما آماده به اردو نیامد و او یک دلیل ذهنی دارد.
 
او از سعید معروف بعنوان کسی که نبض تیم را در دست دارد گفت و افزود: معروف آمادگی بالایی دارد، حرفه ای و یکی از بهترین پاسورها است و از نظر تکنیکی تیمی هیچ تیمی رقیب ایران نیست.
سرمربی روسی موفقیت در مسئولیتِ بر عهده گرفته را بزرگترین محدودیت خود اعلام کرد و گفت: مسئولین فدراسیون به من گفته اند که از تصمیمات من پشتیبانی می کنند و این تعهد(اخلاقی)من را بیشتر می کند. 
 
او با بیان اینکه آماده پاسخگویی درباره تصمیماتش است، گفت: با باتجربه ها مشورت می کند اما تصمیم نهایی درباره تیم ملی ایران با اوست.
 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °