ویژه برنامه های انتخاباتی شبکه جهانی جام جم
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  چهارشنبه 26 خرداد 1400
کد خبر : ۸۱۷۳۲۴
تاریخ انتشار : شنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۱
شبکه جهانی جام جم تدارک ویژه‌ای برای انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰با توجه به نیاز مخاطبان ویژه خود در سراسر دنیا دیده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما؛ برنامه «ایرانی ام» که هم اکنون از شبکه جام جم پخش می‌شود، نگاه هویتی و کارکردی به انتخابات داشته و به اهمیت نقش ایرانیان خارج از کشور برای مشارکت در امر انتخابات توجه دارد.
 این برنامه بر اساس مخاطب شبکه جهانی جام جم دو رویکرد را پیگیری می‌کند؛ اول شناخت خواسته‌ها و نگرش ایرانی‌ها به انتخابات در کشور‌های جهان و بعد نگاه و روایت خبرنگاران خارجی مقیم تهران از فرهنگ سیاسی ایرانی‌ها. به همین منظور هر برنامه میزبان یک خبرنگار غیر ایرانی است که سابقه حضور در روز‌های انتخابات کشور را داشته است.
سفرا و دیپلمات‌های ایران هم از نحوه برگزاری انتخابات و قوانین حضور ایرانیان خارج کشور در انتخابات در سایر کشور‌های دیگر می‌گویند.
برنامه «ایرانی ام» در بخش‌های دیگر خود از ظرفیت‌های علمی امروز ایران خواهد گفت که نشان دهنده تحول خواهی نسل جوان کشور عزیزمان ایران است.
 «ایرانی ام» در ۳۰ قسمت، شنبه‌ها و سه شنبه‌ها ساعت ۱۹:۰۰ به وقت تهران از شبکه جهانی جام جم پخش می‌شود.
دربرنامه سیاسی دیگر شبکه «کنکاش» که به صورت میزگرد و گفتگو است شنبه‌ها ساعت ۲۰و ۳۰ دقیقه با حضور کارشناسان ارشد حوزه‌های اجرایی و سیاسی و علمی کشور اهمیت این دوره انتخابات مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.
 یک ویژه برنامه با عناوین «مستند ویژه» برای روز‌های پایانی و نزدیک به انتخابات با نام مستند «حضور» در دست تهیه است که ۲۴ خرداد از شبکه جام جم پخش خواهد شد. این مستند نحوه و مشارکت چهار دهه حضور ایرانیان خارج ازکشور درانتخابات به تصویر خواهد کشید.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °