کاپیتان تیم ملی بوکس امشب در رینگ آسیا
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  سه‌شنبه 12 مرداد 1400
کد خبر : ۸۱۷۵۴۲
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۰۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۰
روزبهانی تنها نماینده بوکس ایران در دومین روز مسابقات قهرمانی آسیا است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
به نقل از فدراسیون بوکس، در دومین روز از رقابت‌های بوکس قهرمانی آسیا احسان روزبهانی در وزن ۹۱ کیلوگرم مقابل واسیلی لویت نایب قهرمان المپیک از قزاقستان قرار می‌گیرد.

کاپیتان تیم ملی بوکس امشب ساعت ۲۱:۳۰ روی رینگ می‌رود و برای نخستین بار در وزن ۹۱ کیلوگرم رقابت‌های قهرمانی آسیا را تجربه می‌کند.

در روز نخست تیم ایران پنج نماینده داشت که چهار بوکسور به مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های قهرمانی آسیا راه یافتند.

در وزن ۵۲ کیلوگرم امید احمدی‌صفا در همان ۲۰ ثانیه ابتدایی راند اول «علی جاسم» از کویت را ناک‌اوت کرد. وی با این پیروزی به مرحله یک چهارم نهایی رسید و برای قطعی کردن مدال برنز خود باید بوکسور قرقیزستانی را از پیش رو بردارد.

دانیال شه بخش در وزن ۶۰ کیلوگرم «سریک» بوکسور قزاقستانی را شکست داد تا به نوار پیروزی‌های بوکسور‌های قزاقستانی مقابل مشتزنان کشورمان پایان دهد. وی که در مسابقات آسیایی پارسال در اردن مقابل همین بوکسور شکست خورده بود، این بار از او انتقام گرفت. شه‌بخش در مرحله یک‌چهارم نهایی با بوکسور کویتی مبارزه می‌کند.

در وزن ۶۴ کیلوگرم اشکان رضایی در تقابل با «سافیولین» از قزاقستان با رای داوران شکست خورد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.

میثم قشلاقی در وزن ۸۱ کیلوگرم در نخستین تجربه آسیایی خود به مصاف «سومیت» از هند رفت و پیروز شد. وی در مرحله یک چهارم نهایی بوکسور قزاقستانی را در پیش دارد.

در وزن ۹۱ کیلوگرم احسان روزبهانی بوکسور باتجربه ایران مقابل «سلطان الشماری» از کویت قرار گرفت و در همان یک دقیقه ابتدایی به پیروزی رسید.

ترکیب تیم ملی بوکس در این رقابت‌ها: وزن ۵۲ کیلوگرم: امید احمدی‌صفا؛ وزن ۶۰ کیلوگرم: دانیال شه‌بخش؛ وزن ۶۴ کیلوگرم: اشکان رضایی؛ وزن ۶۹ کیلوگرم: مسلم مقصودی؛ وزن ۷۵ کیلوگرم: سیدشاهین موسوی؛ وزن ۸۱ کیلوگرم: میثم قشلاقی؛ وزن ۹۱ کیلوگرم: احسان روزبهانی؛ وزن به اضافه ۹۱ کیلوگرم: پوریا امیری.
هدایت تیم ملی بوکس ایران برعهده علیرضا استکی است.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °