معلم ها، مرداد ماه واکسینه می شوند
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  پنجشنبه 14 مرداد 1400
کد خبر : ۸۱۷۵۹۸
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۰۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۴
سخنگوی وزارت بهداشت با بیان اینکه معلم ها در فاز سوم واکسیناسیون کرونا قرار دارند، گفت: آنها در مرداد ماه واکسینه خواهند شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 دکتر سیما سادات لاری، درباره وضعیت تزریق واکسن کرونا به دانشجویان، معلم ها و اساتید، افزود: اساتید دانشگاه‌های علوم پزشکی تاکنون واکسینه شده‌اند و برنامه ریزی برای واکسیناسیون سایر اساتید سایر دانشگاه‌ها هم انجام می‌شود.
 
وی افزود: معلم ها نیز در فاز سوم واکسیناسیون کرونا قرار دارند و در مرداد ماه واکسینه خواهند شد.

سخنگوی وزارت بهداشت با بیان اینکه دانشجویان علوم پزشکی بالینی نیز در فاز یک واکسینه شدند و تعداد دیگری نیز ممکن است اضافه شوند که واکسیناسیون آن‌ها هم انجام خواهد شد، گفت: در مورد واکسیناسیون سایر دانشجویان نیز به میزان واکسن‌هایی بستگی دارد که در دسترس قرار گیرد؛ بنابراین بر اساس تعداد واکسن‌های وارداتی یا تولید داخل، برنامه ریزی برای واکسیناسیون دانشجویان انجام می‌شود.
 
برنامه‌ای در زمینه واکسیناسیون دانش آموزان وجود ندارد
وی درباره برنامه وزارت بهداشت برای واکسیناسیون دانش آموزان نیز گفت: در مورد واکسیناسیون دانش آموزان نیز در حال حاضر واکسن تائید شده برای سن کمتر از ۱۸ سال در کشور نداریم و فعلا برنامه‌ای در زمینه واکسیناسیون دانش آموزان وجود ندارد.
 
لاری با بیان اینکه در سایر کشور‌ها نیز کودکان معمولا جامعه هدف تزریق واکسن کرونا نبوده‌اند، گفت: البته در برخی کشور‌ها تزریق یکی از انواع واکسن‌های کرونا به گروهی از کودکان آغاز شده که هنوز نتایج آن منتشر نشده است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۳.۵۹°    ۲۶.۹۹°