رسانه ملی متعهدانه در کنار مردم و نامزد‌ها
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  يکشنبه 10 مرداد 1400
کد خبر : ۸۱۷۶۵۴
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۰۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۲:۳۱
رئیس رسانه ملی: در عرصه انتخابات بی طرف و متعهدانه در کنار مردم و نامزد‌ها هستیم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
رئیس رسانه ملی گفت: در انتخابات پیش رو امیدواریم اتحاد و وحدت خود را در برابر قدرت‌های بزرگ و دشمنان نشان دهیم. آقای علی عسکری در مراسم قرعه کشی برنامه‌های تلویزیونی و رادیویی نامزد‌های احراز صلاحیت شده سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری افزود: امروز ما در معرض سیزدهمین دوره انتخابات هستیم و امیدواریم این یک جشنواره برای زمینه سازی وحدت شود.
رئیس رسانه ملی ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران بعنوان یک مدل بعد از انقلاب برپایه دین و مردم سالاری بنا شد و عصر جدید را رقم زد و نشان داد یک ملت می‌تواند در برابر زورگویی نظام‌های سلطه بایستد.
وی افزود: ما همیشه در معرض کینه ورزی‌های دشمنان بوده ایم و دشمنان انقلاب تلاش کرده اند در جنگ نظامی بر ما غلبه کنند و بعد از اینکه نتوانستند در این میدان بر ما پیروز شوند گفتند ایران اقتدار آمریکا را در منطقه شکسته است.
آقای علی عسکری گفت: دشمنان ما متوجه شدند که با این ملت سلحشور و مقاوم نمی‌توانند مقابله کنند و به جنگ نرم علیه ما پناه آورده اند و با سیاه نمایی و بزرگ نمایی مشکلات و فتنه گری‌ها تلاش کردند ملت ایران را سرد کنند.
وی افزود: در این انتخابات هم دشمنان جنگ رسانه‌ای را علیه ما به کار برده اند و امیدواریم ملت ایران دوباره با حضور خود اتحاد خود را در برابر قدرت‌های منطقه نشان دهد.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °