دیدار رئیسی با پزشکان و کادر درمان
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  شنبه 27 شهريور 1400
کد خبر : ۸۱۷۷۰۹
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۰۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۵۸
سید ابراهیم رئیسی کاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بعد از ظهر امروز پنجشنبه ششم خرداد ماه در دانشگاه علوم پزشکی تهران حضور یافت و با پزشکان و کادر درمان بیمارستان میلاد تهران گفتگو کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

سید ابراهیم رئیسی نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در دیدار با اعضای دانشگاه علوم پشکی گفت: نظام سلامت و کارآمد از صیانت مردم می تواند یکی از جلوه های مهم ایران قوی باشد.

می توانیم هزینه درمانی را تا 50 درصد کاهش دهیم

سید ابراهیم رئیسی گفت: سیاست ها و قوانین اجرا نشده ای مانند تعرفه گذاری برای خدمات پرستاری و حقوق سایر بخش های کادر درمان باید اجرایی شود.

سید ابراهیم رئیسی با حضور در بیمارستان میلاد ضمن عیادت از بیماران این بیمارستان، با تعدادی از پزشکان و کادر درمان دیدار و گفتگو کرد.

سید ابراهیم رئیسی کاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری پس از عیادت از جمعی از بیماران بستری در این بیمارستان، به‌صورت چهره به چهره با برخی مراجعه‌کنندگان به این مجموعه درمانی به گفتگو پرداخت.

رئیسی در گفتگوی‌ رودررو‌ با جمعی از کادر درمان و پرستاران بیمارستان میلاد، تلاش آنان برای کاهش درد و رنج بیماران و صبر و تحمل مشکلات کار را "مجاهدت در راه خدا" توصیف کرد.

این داوطلب ریاست جمهوری "حقوق‌ پرستاران" را یکی از مسائل مهم عنوان کرد و وعده داد در دولت آینده‌، مطالبات آنها و رفع مشکلاتشان‌ را با جدیت پیگیری خواهد کرد.

دیدار رئیسی یا پزشکان و کادر درمان بیمارستان میلاد تهران

دیدار رئیسی یا پزشکان و کادر درمان بیمارستان میلاد تهران

 

 

 

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۷.۹۸°    ۲۷.۹۸°