پیام حضور شما در انتخابات به دشمنان رسید
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  يکشنبه 10 مرداد 1400
کد خبر : ۸۱۷۷۹۸
تاریخ انتشار : جمعه ۰۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۳:۰۵
بشار اسد خطاب به ملت سوریه:
بشار اسد رئیس جمهور سوریه بعد از پیروزی در انتخابات اخیر طی نطقی تلویزیونی خطاب به ملت سوریه گفت: پیام حضور شما در انتخابات به دشمنان رسید و مأموریت بزرگ ملی با موفقیت انجام شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
  "بشار اسد" رئیس جمهور سوریه در نطقی تلویزیونی خطاب به رای دهندگان سوری گفت: در این انتخابات تعریف شما تعریف دیگری از ملی گرایی و وطن گرایی ارائه دادید و تبعات آن در آینده آشکار خواهد شد.

بشار اسد گفت: آنچه دست به آن زدید، پدیده‌ای بود که دشمنان وطن را به مبارزه و چالش می‌طلبید و نابودی غرور و خودبرتربینی آن‌ها بود.

وی خدمت به کشور را مایه افتخار خود دانست و گفت: اینکه مرا انتخاب کردید، برای اینکه به شما خدمت کنم، افتخار بسیار بزرگی است که تنها کسی به آن دست می‌یابد که عضوی از این ملت باشد.

نامزد پیروز در انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: قدرت و توان بسیار بالای شماست که به وطن قدرت می‌دهد و آن را آماده کسب پیروزی و موفقیت می‌کند.

بشار اسد ادامه داد: شما ثابت کردید که در انتخابات و رخداد‌های بزرگ، وطن برای شما از هر چیزی بالاتر و مهم‌تر است و چیزی بالاتر و مهم‌تر از آن وجود ندارد.

وی برگزاری انتخابات اخیر در این کشور را حامل پیامی برای دشمنان این ملت دانست و گفت: پیام به دشمنان رسید و مأموریت بزرگ ملی با موفقیت انجام شد.

بشار اسد تصریح کرد: من مطمئن هستم که ما با این روحیه جنگندگی، خواهیم توانست تمام دشمنان خود را هر قدر که حملات و هجوم‌ها زیاد و گفتمان‌ها خصمانه شود، شکست دهیم.

وی افزود: این همان روحیه‌ای است که ما برای مرحله آینده به آن نیاز داریم، مرحله کار و فعالیت مستمر و مقاومت و ایستادگی تا به دشمنان خود بار دیگر ثابت کنیم که جنگیدن با مطالبات و خواسته‌های اساسی و معیشت ملت ما، تنها پایبندی و التزام این ملت را به وطنش و به تمام نماد‌ها و سمبل‌هایش افزایش خواهد داد.

بشار اسد همچنین خطاب به ملت سوریه تصریح کرد: آنچه به من شور و حماسه و اعتماد و باور به آینده می‌دهد، روح مبارزه طلبی موجود درون شماست، روحیه‌ای که بدون آن کسی که عهده دار مسئولیت می‌شود، نمی‌تواند، با چالش‌های بزرگ ملی مقابله کند و وطنی بعد از ۱۰ سال جنگ از جا برخیزد.

وی همچنین به شهروندان سوری مقیم خارج کشور گفت: صدای شما با قدرتی مضاعف نه تنها به واسطه صندوق‌ها بلکه به واسطه موضع‌گیری‌های‌تان رسید.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °