فرزندان فلسطین برای اداره کل سرزمین فلسطین برنامه ریزی کنند
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  سه‌شنبه 01 تير 1400
کد خبر : ۸۱۷۸۲۷
تاریخ انتشار : شنبه ۰۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۸
فرمانده نیروی قدس سپاه با بیان اینکه فرزندان فلسطین از اکنون باید برای اداره کل سرزمین فلسطین برنامه‌ریزی کنند، گفت: موشک‌هایی که نیروی مقاومت به سرزمین فلسطین اشغالی شلیک کرد، تولید شده این جغرافیاست.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 سردار اسماعیل قاآنی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم چهلمین روز شهادت سردار حجازی گفت: امروز بنده به عنوان کسی که در کنار جبهه مقاومت است و روحیه این بچه‌های مقاومت را می‌شناسد، می‌گویم که گذشت آن زمانی که رژیم صهیونیستی می‌توانست با سلاح و تیر و تفنگ بچه‌های فلسطینی را از پا در آورد، دیگر آن زمان گذشت و امروز این بچه‌ها عمده آن امکانات گسترده‌ای را که در این جنگ استفاده کردند در همین سرزمین‌های اشغالی محاصره شده، تولید کردند.
 
وی گفت: بیش از ۳ هزار موشکی که شلیک کردند، تولید شده این جغرافیاست و رژیم صهیونیستی دیگر چه کار  باید انجام دهد که بتواند با این بچه‌ها مقابله کند؟
 
سردار قاآنی افزود: از هم اکنون به بعد پیام مقاومت فلسطین و مقاومت بین المللی به فرزندان فلسطین این است که باید برنامه‌ریزی هایشان برای اداره کل سرزمین فلسطین باشد، چه سرزمین ۱۹۴۸، چه سرزمین ۱۹۶۷ و چه غزه که هم اکنون در دستانشان است.
 
فرمانده نیروی قدس سپاه ادامه داد: از اکنون بچه‌های مقاومت باید به فکر اداره سرزمین رژیم صهیونیستی باشند و بدون تردید و بدون شک برای زمانی فکر کنند که این سرزمین در کنترل آنهاست.
 
 
وی گفت: به همه صهیونیست‌ها توصیه می‌کنیم قبل از آنکه خانه‌هایی که در اروپا و آمریکا و جا‌های دیگر فروختند و به این سرزمین آمدند، گران‌تر از امروز شود، برگردید و خانه‌های خود را بخرید و بازسازی کنید.
 
سردار قاآنی افزود: رژیم صهیونیستی برای آن روزی فکر کند که باید ذلیلانه این خاک را ترک کند و برادران ما در فلسطین از هم اکنون برای این کار برنامه ریزی کرده‌اند و تدبیر می‌کنند.
 
وی گفت: بچه‌های مقاومت خیلی از تاسیسات زیربنایی این رژیم را می‌توانستند هدف قرار دهند، اما نزدند برای اینکه این تاسیسات خیلی طول نمی‌کشد که در اختیار بچه‌های مقاومت قرار گیرد و رژیم صهیونیستی باید از هم‌اکنون به فکر ترک این سرزمین باشد و این قول و وعده الهی است.
 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °