شهید حجازی شخصیتی جامع و کامل داشت
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  چهارشنبه 06 مرداد 1400
کد خبر : ۸۱۷۸۳۹
تاریخ انتشار : شنبه ۰۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۳
فرمانده کل سپاه؛ شخصیت شهید حجازی را جامع، کامل و محبوب قلوب همه توصیف کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 سردار سرلشکر سلامی در حاشیه مراسم چهلمین روز شهادت شهید حجازی با بیان اینکه این شهید ویژگی‌های برجسته و ممتازی به عنوان یک فرمانده بزرگ نظامی داشت، گفت: سردار حجازی علاوه بر اینکه یک انسان بسیار وارسته و متخلق به اخلاق الهی بود، شخصیتی داشت که احترام همگان را بر می‌انگیخت.
 وی با اشاره به اینکه روابط سردار حجازی با همه زیردستان و زیرمجموعه‌ها همه بر اساس احترام بود و بر اساس یک احساس و اعتماد قلبی بسیار وسیع فعالیت می‌کرد، افزود: او دارای یک فکر خلاق و پویا و یک فرمانده مدیر بود و در کنار اینکه یک فرمانده شجاع محسوب می‌شد، عقلانیت و تدبیر بسیار ارزنده‌ای بر رفتار او حاکم بود.
 وی تصریح کرد: جمع تدبیر، عقلانیت و شجاعت و ایمان او یک شخصیت بسیار جذاب را از سردار حجازی فراهم آورده بود و به همین دلیل هم محبوب همه دل‌ها بود.
 سرلشکر سلامی افزود: همه شهید حجازی را باوقار، متفکر و متواضع و در عین حال اندیشمند، شجاع و اهل عمل می‌شناختند که این ویژگی‌ها از او شخصیت جامعی در طول سال‌ها ساخته بود که نشان می‌داد این شخصیت به یک بلوغ و کمالی رسیده است و زمانی که این ویژگی‌ها بارز شد، او به جمع شهدا پیوست.
 
جریان فرماندهی در سپاه جاری است
 
سردار سلامی افزود: جریان فرماندهی در مجموعه سپاه مانند یک رود جاری است و فرماندهان نسل بعدی
پرچم را از فرماندهان قبلی می گیرند و این جرین ادامه دارد.
هر کدام از این فرماندهان سرمایه های منحصر به فردی هستند و متاسف می شویم وقتی که از بدنه ی سپاه جدا می شوند.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °