به بانوان خانه دار حقوق می دهیم
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  چهارشنبه 06 مرداد 1400
کد خبر : ۸۱۷۸۴۴
تاریخ انتشار : شنبه ۰۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۷
محسن رضایی گفت: از درون کابینه دولت تا خانه های مردم برای بانوان برنامه خواهیم داشت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
محسن رضایی نامزد انتخابات ریاست جمهوری که برای ضبط برنامه «رئیس جمهور» (بادوربین) به جام جم رفته بود افزود: یکی از اشکالات دولت‌های گذشته این است که در بکارگیری ظرفیت بزرگ بانوان هیچ برنامه مشخص و سیاست گذاری مشخص نداشتند. ما در دولت خود حتما از این ظرفیت عظیم استفاده خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه در کابینه‌ی او حداقل دو نفر خانم حضور خواهند داشت، گفت: از دولت تا خانه‌های مردم برای بانوان برنامه خواهیم داشت و با در اختیار گذاشتن امکانات لازم تولید به بانوان خانه دار به آن‌ها در راه اندازی تجارت و کسب و کار‌های خانگی و کسب درآمد کمک خواهیم کرد.

او گفت: از نظر ما خانه داری یک شغل محسوب می‌شود و به خانم‌های خانه دار حقوق خواهیم داد.

رضایی گفت: تربیت فرزندان که مهمترین سرمایه‌های آینده کشور محسوب می‌شوند و مساله بهداشت و سلامت به عهده خانم‌ها گذاشته می‌شود تا در مواقع ضروری مانند مساله شیوع ویروس کرونا بتوان هر مشکل بهداشتی را به راحتی مدیریت کرد.

دولت ما دولت اقدام و تحول است

نامزد انتخابات ریاست جمهوری در ادامه گفت: مهمترین تفاوت دولت ما با دولت‌های دیگر این است که دولت ما دولت عملیاتی است، دولت اقدام و تحول است.

وی افزود: در انتخاب باید به کارنامه و برنامه نامزد‌ها توجه کرد و گرنه شعار دادن که کاری ندارد.


از دیپلماسی تا خانه‌های مردم برنامه و حضور داریم

محسن رضایی گفت: تخصص از دیگر موضوعات مهم دولت من است و تخصص در کنار ایمان برای ما جدی است و تخصص بدون ایمان و ایمان بدون تخصص را از دولت بیرون می‌کنیم.

هیچ تصمیمی بدون مطالعه و پژوهش نمی‌گیریم.

یارانه ۴۵۰ هزار تومانی کل یارانه دریافتی مردم از یارانه‌های قبلی تاکنون است

نامرد انتخابات ریاست جمهوری درباره پرداخت یارانه ۴۵۰ هزار تومانی گفت: یارانه‌هایی که ثروتمندان از بنزین و گازوئیل می‌گیرند قطع می‌شود و به ۴۰ میلیون نفر دهک‌های پایین تعلق می‌گیرد. همچنین یارانه‌های ارز ۴۲۰۰ تومانی از واسطه‌ها و دلالان آزاد و به یارانه‌ی مردم اضافه خواهد شد.

رضایی گفت: این موضوع هیچ تغییری در قیمت‌ها نداشته و هزینه‌ای هم به دولت تحمیل نخواهد کرد.

سیاست ما برادری و همسایگی با کشور‌های همسایه است

رضایی گفت: سیاست همسایگی در دولت ما جدی است و از طریق ارتباط با کشور‌های منطقه در روابط بین الملل حضور پیدا می‌کنیم.

با ۱۵ کشور همسایه سیاست برادری و همسایگی برقرار می‌کنیم و کشور‌های اتحادیه آسیای جنوب غربی را تشکیل می‌دهیم.
 
سعید جلیلی، محسن رضایی میرقائد، سید ابراهیم رئیسی، علیرضا زاکانی، امیرحسین قاضی زاده هاشمی، محسن مهرعلیزاده، عبدالناصر همتی، هفت نامزد احراز صلاحیت شده برای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری هستند.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به همراه ششمین دوره انتخابات شورا‌های اسلامی شهر و روستا، اولین میان دوره‌ای انتخابات مجلس یازدهم شورای اسلامی و دومین میان دوره‌ای مجلس پنجم خبرگان رهبری ۲۸ خرداد امسال برگزار می‌شود.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °