نامزد‌های ریاست جمهوری به سرباز حرفه‌ای نپردازند
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  يکشنبه 02 آبان 1400
کد خبر : ۸۱۷۸۶۸
تاریخ انتشار : شنبه ۰۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۱
سخنگوی ارشد نیرو‌های مسلح گفت: نامزد‌های سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به هیچ عنوان مجاز نیستند که برای جذب رای به موضوعاتی مانند سرباز حرفه‌ای بپردازند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 سردار سرتیپ «ابوالفضل شکارچی» در گفت‌وگویی درباره اینکه آیا نامزد‌های انتخابات ریاست جمهوری مجاز هستند برای جذب رای به موضوعاتی مانند سرباز حرفه‌ای بپردازند، گفت: پرداختن به موضوع سربازی حرفه‌ای مستلزم کار کارشناسی در ستاد کل نیرو‌های مسلح است.

وی افزود: هر آنچه در اقتدار دفاعی کشور اثر داشته باشد و بتواند از ظرفیت عظیم جوانان کشور استفاده کند و منافع جوانان را هم مد نظر داشته باشد، ستاد کل نیرو‌های مسلح به آن می‌پردازد.

سخنگوی ارشد نیرو‌های مسلح افزود: البته نتیجه کار‌های کارشناسی به گونه‌ای خواهد بود که علاوه بر توجه به جوانان، آسیبی هم به امنیت و منافع ملی و قدرت بازدارندگی کشور وارد نمی‌شود؛ با این توضیح که تمام ملاحظاتی که درباره جوانان عزیز کشور وجود دارد نیز مد نظر قرار می‌گیرد.

سردار شکارچی تأکید کرد: کاندیدا‌های ریاست جمهوری به هیچ عنوان مجاز نیستند که برای جذب رای به موضوعاتی مانند سرباز حرفه‌ای بپردازند؛ آن‌ها می‌دانند که نباید بعضی کلید واژه‌هایی که صرفاً کاربرد انتخاباتی دارد، استفاده کنند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۹.۷۹°    ۱۴.۵۹°