تشکر رئیس مجلس از رهبر معظم انقلاب
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  دوشنبه 11 مرداد 1400
کد خبر : ۸۱۷۹۱۱
تاریخ انتشار : يکشنبه ۰۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۷
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: توفیق داشتیم در آغاز سال دوم دوره یازدهم قانونگذاری در محضر رهبر معظم انقلاب باشیم و از بیانات و رهنمود‌ها و حمایت‌های ایشان از مجلس شورای اسلامی تشکر می‌کنیم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: نمایندگان مجلس، دستورات و فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی را تکلیف شرعی و قانونی خود می‌دانند و در عمل، رفتار و گفتار ایشان را اجرایی خواهند کرد.

آقای قالیباف در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی در نطق پیش از دستور خود گفت: وظیفه خود می‌دانم در شروع جلسه تقدیر و تشکر کنم از اینکه مقام معظم رهبری این منت را بر یکایک ما نمایندگان گذاشتند و دعوت ما را پذیرفتند که بلافاصله بعد از اولین روز از آغاز اجلاسیه دوم مجلس یازدهم توفیق داشتیم در محضر ایشان باشیم.

وی تاکید کرد: وظیفه دارم از رهنمود‌ها و هدایت‌های ایشان در عملکرد مجلس تشکر کنم، همین جا به محضر ایشان و ملت عزیز و شریف ایران عرض می‌کنم ما فرامین، دستورات و رهنمود‌های ایشان را در حوزه‌ای که مربوط به رفتار یکایک ما در حوزه نمایندگی است رعایت خواهیم کرد.

رئیس مجلس گفت: این نکات را تکلیف قانونی و شرعی خودمان می‌دانیم، آن‌ها را به کار خواهیم بست و به آن توجه خواهیم کرد.

اقای قالیباف تاکید کرد: ثابت خواهیم کرد که این نکات را در رفتار، گفتار و عمل مان اجرا می‌کنیم و در خدمت مردم عزیزمان برای تحقق حل مشکلات مردم خواهیم بود. وظیفه داشتم این تشکر را از طرف تک تک نمایندگان و هیات رئیسه اعلام کنم.
 
 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °