برگزیدگان جشنواره ملی جایزه ایثار
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  يکشنبه 10 مرداد 1400
کد خبر : ۸۱۷۹۱۲
تاریخ انتشار : يکشنبه ۰۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۰
مدیرکل دانشجویان شاهد و ایثارگر سازمان امور دانشجویان وزارت علوم گفت: فهرست ۱۵ برگزیده پنجمین دوره جشنواره ملی جایزه ایثار به بنیاد شهید و امور ایثارگران ارسال شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
به نقل از روابط عمومی سازمان امور دانشجویان وزارت علوم تحقیقات و فناوری، دکتر سید فردین تقی زاده با اعلام اینکه از میان ۱۵ برگزیده پنجمین جشنواره ملی ایثار ۱۱ برگزیده از دانشگاه‌های خارج از استان تهران هستند افزود: از نظر توزیع مقاطع تحصیلی، در مقطع دکتری ۷ نفر، در مقطع کارشناسی ارشد ۴ نفر و در مقطع کارشناسی نیز ۴ نفر دانشجو به عنوان برگزیده معرفی شدند.
وی در توضیح فرآیند این دوره از جشنواره افزود: امسال برغم مجازی بودن تحصیل در دانشگاه ها، دسترسی و اطلاع رسانی به دانشجویان با مشکلات زیادی مواجه بود ولی ادارات شاهد و ایثارگر دانشگاه‌ها با اهتمام تمام مطابق سنوات گذشته در انجام این فرایند تلاش بی شائبه‌ای و همکاری لازم را کردند.
دکتر تقی زاده افزود: در این دوره از جشنواره آموزشی، تحصیلی جایزه ملی ایثار، با توجه به شیوع بیماری کرونا و شیوه آموزش مجازی و برغم وجود مشکلات، تعداد ۹۳ پرونده دانشجویان شاهد و ایثارگر از همه دانشگاه‌ها به دبیرخانه جشنواره ارسال شد که تعداد ۹۰ نفر حائز شرایط لازم بودند و در مجموع بررسی و امتیاز بندی کمیته ارزیابی، ۱۵ نفر برگزیده نهایی از ۵ گروه آموزشی از سراسر کشور بودند. از این تعداد ۴ نفر از دانشجویان از منطقه ۱، ۲ نفر از منطقه ۴، ۲ نفر از منطقه ۶، ۲ نفر از منطقه ۹ و ۵ نفر از سایر مناطق دانشگاه‌های سراسر کشور به عنوان برگزیده انتخاب شدند.
جشنواره آموزشی تحصیلی جایزه ملی ایثار که توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران و با مشارکت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دانشگاه آزاد اسلامی، مراکز حوزه علمیه و وزارت آموزش و پرورش برگزار می‌شود، پس از ۴ دوره برگزاری جایگاه ویژه‌ای بین دانشجویان و دانشگاهیان پیدا کرده است. این جشنواره با هدف ایجاد پویایی، تحرک و افزایش انگیزه تحصیلی و نیز شناسایی، معرفی و تجلیل از برترین‌های جامعه هدف خود برگزار می‌شود.
جشنواره آموزشی، تحصیلی جایزه ملی ایثار در تیر امسال مجازی برگزار خواهد شد.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °