قاضی زاده هاشمی: تورم را به زیر ۵ درصد می‌رسانیم
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  چهارشنبه 06 مرداد 1400
کد خبر : ۸۱۷۹۲۴
تاریخ انتشار : يکشنبه ۰۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۰
قاضی زاده هاشمی نامزد انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ گفت: در طول ۴ سال نرخ تورم را از ۵۰ درصد فعلی به زیر ۵ درصد کاهش می‌دهیم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

سید امیرحسین قاضی زاده‌هاشمی‌، برای شرکت در برنامه «دومین گام» رادیو اقتصاد وارد ساختمان رادیو شد. این برنامه ۱۱ خرداد ساعت ۹ صبح روی موج رادیو می‌رود.  در سومین روز پخش برنامه‌های تبلیغاتی نامزد‌های سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری؛ نامزد‌ها به ارائه برنامه‌های خود در رسانه ملی می‌پردازند.می‌توانیم در سال اول تورم ۵۰ درصد فعلی را به نصف برسانیم
آقای سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی در حاشیه ضبط برنامه رادیویی خود در جمع خبرنگاران افزود: براساس برنامه ریزی‌ها می‌توانیم در سال اول تورم ۵۰ درصد فعلی را به نصف برسانیم و بعد از آن تا سال چهارم به ۵ درصد کاهش دهیم به گونه‌ای که ثبات تورمی کاهشی باقی بماند.
وی گفت: دولت من، دولت ثبات و آرامش است و می‌خواهد نقدینگی را مهار و به سمت تولید هدایت کند.
قاضي زاده هاشمي با اشاره به مشكلات مستمر نقدينگي كشور افزود: بسياري از كشورهاي جهان تورم بالا را تجربه كرده و آن را در نهايت كاهش داده اند.
قاضی زاده‌هاشمی نامزد انتخابات ریاست جمهوری  گفت: تورم را به زیر ۵ درصد می‌رسانیم.
 نامزد انتخابات ریاست جمهوری در ادامه افزود:  ۲ سال است روی کنترل تورم و راه‌های مهار آن در حال مطالعه هستیم. ۵۱ برنامه تحت عنوان کتاب دولت اعتماد برای کاهش تورم چاپ کرده ایم.  در طول ۴ سال نرخ تورم را از ۵۰ درصد فعلی به زیر ۵ درصد کاهش می‌دهیم.
 
 
نامزد انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به اینکه اولین تجربه کاندیداتوری ام است، گفت: برای من همه موضوعات جدید است.  خودم و برای شما( خبرنگاران)  و مردم جدید هستم.
 
قاضی زاده هاشمی افزود: چون فضا، فضای کرونایی است و امکان حضور در استانها وجود ندارد، جبران برنامه ریزی ها از صدا و سیما فوق العاده و جای تشکر دارد. 
وی گفت: فشرده بودن زمان برای ارائه برنامه ها کیفیت کار را کاهش می دهد.
 
قاضی زاده هاشمی، وارد ساختمان رادیو شد///
 
قاضی زاده هاشمی، وارد ساختمان رادیو شد///
برنامه‌های تبلیغاتی نامزد‌های ریاست جمهوری در تلویزیون:

شبکه یک سیما برنامه «با دوربین (رییس جمهور)» را با حضور کاندیدای شماره ۱۳ (محسن رضایی میرقائد) در ساعت ۱۹:۱۵ پخش خواهد کرد.
در شبکه دو سیما نیز بخش خبری ۲۰:۳۰ به کاندیدای شماره ۱۲ (عبدالناصر همتی) اختصاص دارد و همچنین گفت‌وگوی ویژه خبری مربوط به همین کاندیدا از ساعت ۲۲:۴۵ دقیقه پخش خواهد شد.

برنامه‌های تبلیغاتی رادیو برای نامزد‌های ریاست جمهوری:
رادیو ایران برنامه «شمارش معکوس» را با حضور میرحسین قاضی‌زاده‌هاشمی در ساعت ۱۸ پخش می‌کند؛ این شبکه همچنین گفت‌وگوی ویژه خبری مربوط به عبدالناصر همتی که در ساعت ۲۲:۴۵ از شبکه دو پخش می‌شود را به صورت همزمان روی آنتن می‌برد.

رادیو جوان برنامه «صدای جوان» مربوط به کاندیدای شماره ۱۵ یعنی سید ابراهیم رئیسی را ساعت ۱۹ پخش می‌کند، بازپخش این برنامه روز بعد ساعت ۱۰ خواهد بود. همچنین بازپخش برنامه روز گذشته با حضور سعید جلیلی در ساعت ۱۰ صبح یکشنبه در رادیو جوان اتفاق می‌افتد.

رادیو اقتصاد هم برنامه «دومین گام» مربوط به کاندیدای شماره ۱۷ (علیرضا زاکانی) را در ساعت ۹ صبح به روی آنتن می‌برد؛ بازپخش این برنامه روز بعد ساعت ۱۶ است. رادیو اقتصاد همچنین تکرار برنامه محسن مهرعلیزاده را ساعت ۱۶ یکشنبه پخش خواهد کرد.

رادیو پیام نیز پیام‌های انتخاباتی نامزد‌ها خطاب به مردم را در طول روز از ساعت ۱۱ تا ۱۹ پخش می‌کند.
در سومین روز از تبلیغات کاندیدا‌ها در صداوسیما، رادیو فرهنگ برنامه‌ای ندارد.

براساس برنامه‌ریزی رسانه ملی سه مناظره سه ساعته در روز‌های دوشنبه (۱۷ خرداد)، جمعه (۲۱ خرداد) و سه‌شنبه (۲۵ خرداد)، زنده از شبکه خبر و شبکه یک پخش خواهد شد.
 
پخش برنامه‌های تبلیغاتی نامزد‌ها در رادیو و تلویزیون از جمعه، هفتم خرداد ماه آغاز شده‌است.

سیزدهمین دوره از انتخابات ریاست جمهوری ۲۸ خرداد ماه امسال برگزار می‌شود.

سعید جلیلی، محسن رضایی میرقائد، سیدابراهیم رئیس‌الساداتی مشهور به رییسی، علیرضا زاکانی، سیدامیرحسین قاضی‌زاده هاشمی، محسن مهرعلی‌زاده و عبدالناصر همتی هفت نامزد انتخابات ریاست جمهوری هستند.
 
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °