استفاده از ظرفیت های دیپلماسی اقتصادی خارجی
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  سه‌شنبه 12 مرداد 1400
کد خبر : ۸۱۷۹۹۸
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۷
علیرضا زاکانی، نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: با شناخت دقیق منطقه ای و جهانی امکانی را فراهم می کنیم که اقتصادی پویا و مولد ناظر بر صادرات خارج از کشور داشته باشیم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

 "علیرضا زاکانی" پس از حضور در شبکه خبر و ضبط برنامه "آگاهانه" گفت: با راهکار‌های کارشناسی‌مان تلاش می‌کنیم که نخبگان و خبرگان را قانع و مردم را راضی کنیم و قطعا ما با وجود اینکه با دریایی از مشکلات مواجه هستیم، اما هیچ انسدادی در کشور نداریم.نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری افزود: به واسطه بی عنایتی به مردم و ظرفیت‌های بزرگ کشور برای رفع موانع شاهد دریایی از مشکلات هستیم که ما با اراده و برنامه‌های تحولی خودمان تلاش می‌کنیم رویکرد‌های غلط را اصلاح کنیم و تکیه ما برای ایجاد تحول بر ظرفیت‌های داخلی است که از همه فرصت‌های منطقه‌ای و جهانی هم استفاده خواهیم کرد.

او با اشاره به اینکه راه حل مشکلات در خارج نوعی توهم است، بر توجه هرچه بیشتر به ظرفیت‌های داخل تأکید کرد.

زاکانی گفت: آمده ایم که به فضل الهی ریشه فساد، بروکراسی غلط و مفسده‌ها و فاسدان اقتصادی را بخشکانیم.

 
بی ارادگی‌ها در تنظیم بازار رفع می‌شود

نامزد انتخابات ریاست جمهوری در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چند ماه پس از استقرار شما در دولت شاهد کاهش نوسان‌های قیمتی و تورم خواهیم بود؟ افزود: با برنامه‌ای که جزئیاتش را به تدریج منتشر می‌کنیم در سال نخست دولت، مردم تغییر را کاملاً ملموس خواهند دید و این سیاست‌های آسیب زننده و بی‌ارادگی‌ها در جهت تنظیم بازار مرتفع خواهد شد و پس از چهار سال فضای جدیدی برای مردم در حوزه کسب و کار و تولید و خلق ثروت ایجاد می‌شود.

 

زاکانی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه برای مبارزه با قاچاق کالا از مبادی رسمی و غیر رسمی چه برنامه‌ای دارید؟ گفت: ما باید این زمینه را که قاچاق کالا، صرفه و صلاح داشته باشد، از بین ببریم که این امر با تنظیم بازار و تلاش در ریشه کنی قاچاق محقق می‌شود و باید با سرکرده‌های قاچاق و عناصر اصلی که در پس پرده هستند، مبارزه کنیم.

او افزود: قاچاقچیان واقعی کولبران نیستند، بلکه کسانی هستند که به قدرت تکیه زده اند و بر جان، مال و حیثیت مردم مسلط‌ اند، هیچ ارزشی برای مردم قائل نیستند و با همه وجود تلاش می‌کنند ریشه تولید را بخشکانند و اقتصاد را وابسته نگه دارند.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: ما بنای صداقت را داریم و با دست‌های پنهان قاچاق به ویژه باند‌های سازمان یافته آن برخورد می‌کنیم.


 "علیرضا زاکانی" نامزد سیزدهمین دور انتخابات ریاست جمهوری برای ضبط برنامه "آگاهانه" در شبکه خبر حضور یافت.

این برنامه ۱۲ خرداد، ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه خبر پخش می‌شود.

برچسب ها: علیرضا زاکانی
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °