ممنوعیت تردد‌های جاده‌ای از ۱۲ تا ۱۷ خرداد ۱۴۰۰
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  سه‌شنبه 12 مرداد 1400
کد خبر : ۸۱۸۱۳۸
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۰
رئیس پلیس راه راهور ناجا از ممنوعیت تردد ۵ روزه بین استانی از فردا ۱۲ تا ۱۷ خرداد بر اساس تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
   سرهنگ "امیدوار" گفت: بنا بر تصمیم نشست کمیته تخصصی ستاد ملی کرونا، طرح محدودیت تردد بین استانی از ساعت ۱۲ روز چهارشنبه ۱۲ خرداد تا ساعت ۱۲ روز دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۰ ممنوع خواهد بود.

رئیس پلیس راه راهور ناجا افزود: برای پیشگیری از شیوع کرونا و ممنوعیت از سفر‌های مردم در تعطیلات پیش رو امکان سفر مردم به شهر‌ها بویژه شهر‌های مسافرپذیر و شمالی کشور با توجه به وضعیت کرونا، تردد از ساعت ۱۲ روز چهارشنبه ۱۲ خرداد ماه تا ساعت ۱۲ روز دوشنبه ۱۷ خرداد ماه به همه استان‌ها با رنگ بندی قرمز، نارنجی و زرد ممنوع است.

او گفت: برای اعمال تشدید محدودیت، همه دوربین‌های وزارت راه و شهرسازی و ناجا به روز رسانی شده تا رصد و پایش‌های لازم صورت گیرد.

ورود و خروج از شهر‌های نارنجی و قرمز ممنوع است و ورود و خروج از شهر‌های قرمز مشمول یک میلیون تومان و ورود و خروج از شهر‌های نارنجی ۵۰۰ هزار تومان جریمه می‌شوند.
 
وی تاکید کرد: مضاف بر محدودیت‌های موجود در شهر‌های قرمز، نارنجی، زرد و بین استانی، همچنان منع تردد شبانه از ساعت ۲۲ تا سه بامداد در تمام شهر‌های کشور جاری است و متخلفان ۲۰۰ هزار تومان جریمه می‌شوند.
 
 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °