تمدید مهلت ثبت‌نام پذیرش دانشجوی دکتری دانشگاه تهران
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  چهارشنبه 26 خرداد 1400
کد خبر : ۸۱۸۱۷۳
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۷
مهلت ثبت‌نام پذیرش دانشجوی دکتری تخصصی و دستیاری دامپزشکی دانشگاه تهران برای سال تحصیلی جدید تمدید شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

 معاونت آموزشی دانشگاه تهران اعلام کرد که این دانشگاه به منظور تحقق رسالت خود مبنی بر گسترش دوره‌های تحصیلات تکمیلی به ویژه در مقطع دکتری تخصصی از بین پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت معرفی شده از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، مطابق با شرایط و ضوابط مندرج در "شیوه‌نامه اجرایی پذیرش دانشجوی دوره دکتری تخصصی (Ph.D) و دستیاری دامپزشکی" و دستورالعمل‌های سازمان سنجش آموزش کشور از طریق ارزیابی تخصصی، مصاحبه و بررسی سوابق تحصیلی، برای سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ در مقطع دکتری اقدام به پذیرش دانشجو می‌کند.

ثبت‌نام الکترونیکی و بارگذاری مدارک از روز دوشنبه سوم خرداد آغاز شد و تا روز دوشنبه ۱۰ خرداد ماه ادامه داشت، اما برای آن دسته از داوطلبانی که تاکنون موفق به ثبت‌نام در سامانه جامع دانشگاه تهران برای شرکت در مرحله دوم آزمون دکتری تخصصی و دستیاری دامپزشکی نشده‌اند، ثبت‌نام الکترونیکی و بارگذاری مدارک تا ساعت ۲۴ پنجشنبه ۱۳ خردادماه تمدید شد.

داوطلبان می‌توانند به سامانه جامع آموزش دانشگاه تهران به آدرس ems ۱.ut.ac.ir مراجعه و نسبت به ثبت‌نام و بارگذاری مدارک خود اقدام کنند. پس از انقضای مهلت تعیین شده، فرصت داده شده تمدید نخواهد شد.

تاریخ ارزیابی تخصصی مرحله دوم آزمون مذکور از روز شنبه ۲۲ خرداد تا روز چهارشنبه مورخ دوم تیر ۱۴۰۰ مطابق با جدول برنامه زمانبندی صورت می‌گیرد. ضروری است داوطلبان برای اطلاع از زمان دقیق مصاحبه به سایت پردیس یا دانشکده مربوط و جهت اطلاع از نحوه انجام مصاحبه به «راهنمای مصاحبه الکترونیکی» به سایت معاونت آموزشی دانشگاه تهران مراجعه کنند.

بر این اساس انجام مصاحبه صرفا برای داوطلبان یک بار برگزار می‌شود و عدم شرکت در بازه زمانی تعیین شده به منزله انصراف تلقی شده و برگزاری مصاحبه مجدد امکان پذیر نیست.

ثبت‌نام الکترونیکی در هر یک از کد رشته محل‌های معرفی شده از سوی سازمان سنجش، برای مصاحبه الزامی است و تمام داوطلبان موظف هستند در تاریخ‌های مقرر در سامانه جامع آموزش دانشگاه تهران ثبت‌نام کنند. در غیر این صورت از انجام مصاحبه محروم خواهند شد.

همچنین ضروری است داوطلبان برای اطلاع از تغییرات احتمالی به طور مستمر به سایت معاونت آموزشی دانشگاه تهران و سایت پردیس یا دانشکده مربوط مراجعه کنند.

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °