چهـاردهم خـرداد تجـدید پیـمان ملـت بـا ولایـت
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  سه‌شنبه 06 مهر 1400
کد خبر : ۸۱۸۲۰۱
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۰
چهاردهم خرداد سالروز ارتحال بزرگ مردی است که دوران حیات طیبه اش، قرن حاضر را تحت تاثیر قرار داد و انقلاب الهی و پیامبرگونه‌اش خواب راحت را از مستکبران عالم ربود و تمامی معادلات سیاسی جهان را بر هم ریخت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 
متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

«بـسـم الله الـرحـمن الـرحیـم»
چهاردهم خرداد سالروز ارتحال بزرگ مردی است که دوران حیات طیبه اش، قرن حاضر را تحت تاثیر قرار داد و انقلاب الهی و پیامبرگونه‌اش خواب راحت را از مستکبران عالم ربود و تمامی معادلات سیاسی جهان را بر هم ریخت.
آری امام خمینی «رحمت الله علیه» ودیعه‌ای الهی و پرورش یافته مکتب قرآن و اهل بیت عصمت و طهارت «علیهم السلام» بود که توانست تجسم عینی مفاهیم آیات قرآن کریم باشد و تعالیم حیات بخش نبوی و علوی را جامه عمل پوشانده و با انقلاب و نهضتش، زمینـۀ طلوع خورشید ولایت عظمی «ارواحنافداه» را فراهم خواهد نمود.
در چهاردهم خردادماه ۱۳۶۸، مردی چشم از جهان فروبست که زندگی او تمامی سیاستمداران بزرگ دنیا را مبهوت خود ساخت و قلب‌های آزادگان جهان را به خویش متوجه کرد، شخصیتی که آرمان‌های انسانی ـ الهی والایش، توانست تمامی مرز‌های جغرافیایی ـ سیاسی و اعتقادی را درنوردیده و قلوب عاشقان و حق جویان و حق طلبان عالم را تسخیر وهمۀ تشنگان معرفت و آزادیخواهی را مجذوب خود کند و روز به روز راهش و انقلابش نورانی‌تر شده و مخاطبان بیشتری را در سطح بین الملل جذب کند. اگرچه با ارتحال ملکوتی امام عظیم الشأن، خلف صالح و جانشین بر حقش امام خامنه‌ای «مد ظله العالی» راه نورانی امام راحل را با تمام توان ادامه داده و یقیناً روح امام بزرگوار همیشه ناظر احوال ماست، ولی همچنان داغ امام تازه است و ملت ایران هرگز آن غم طاقت فرسا را از یاد نخواهد برد.
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطرۀ امام راحل عظیم الشأن اعلام می‌دارد؛ در تمامی استان‌ها و شهرستان‌های سراسر کشور و با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی، برنامه‌های یادبود و تجدید بیعت با آرمان‌های آن امام همام برگزار می‌گردد.
شـورای همـاهنـگی تبلیغـات اسـلامـی
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۷.۷۹°    ۲۱.۹۹°