توسعه محورهای عملیاتی در مثلث درعا‌ –‌ قنیطره‌ –‌ دمشق
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  دوشنبه 05 مهر 1400
کد خبر : ۸۱۸۲۱
تاریخ انتشار : جمعه ۲۴ بهمن ۱۳۹۳ - ۲۳:۰۱
نیروهای ارتش سوریه درحالی همچنان به عملیات خود در مثلث ریف‌های درعا – قنیطره – دمشق ادامه می‌دهند که در چهارمین روز، عملیات خود در این منطقه را توسعه دادند تا محورهای جدیدی را دربرگیرد.
توسعه محورهای عملیاتی در مثلث درعا‌ –‌ قنیطره‌ –‌ دمشق

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،انفجاریک دستگاه خودرو بمبگذاری شده در نزدیکی مسجد درمنطقه حرنه غربی، در ریف دمشق 3 کشته در پی داشت.

این درحالی است که عملیات ارتش سوریه و نیروهای دفاع مردمی این کشور در مثلث ریف‌های درعا – قنیطره – دمشق در حالی ادامه یافت که این نیروها جمعه 24 بهمن دامنه عملیات‌های خود را توسعه دادند تا شامل محورهای جدید شود.

براساس جدیدترین گزارش‌های میدانی رسیده از جنوب سوریه، مناطق اطراف دو شهرک جمرین وداعل در ریف درعا شاهد درگیری‌هایی بین نیروهای ارتش سوریه با عناصر مسلح بود و نیروهای هوایی و توپخانه ارتش سوریه مواضع و تجمعات گروه‌های تروریستی در این دو شهرک و مناطق ارتباطی بین شهرک جمرین و شهر بصری الشام، را گلوله باران کردند.

این درحالی است که از دو منطقه خربه السلطانه، وشمال شهر سعسع، واقع در ریف جنوبی دمشق و همجوار با استان قنیطره درگیری‌هایی بین نیروهای ارتش سوریه با عناصر مسلح درگیر شده و تعدادی از آنها را به قتل رساندند.

دراستان درعا نیز نیروی هوایی ارتش سوریه تجمعات گروه‌های مسلح درچندین شهرک این استان را گلوله باران کردند، درحالی‌ که دیگر یگان‌های ارتش سوریه به عملیات‌های خود در مناطق مختلف مثلث ریف‌های دمشق و درعا و قنیطره ادامه می‌دهند و طی این عملیات‌ها گروه‌های مسلح تروریستی را در مناطق تل عنتر در شمال کفر شمس در جنوب استان درعا، تل العلاقیة، کفر ناسج، شهرک‌های غصم، درعا البلد، سملین،‌ زمرین، کفر شمس و دیر العدس هدف قرار داده و منهدم کردند.

درغوطه شرقی دمشق شهر دوما، و تجمعات گروه‌های مسلح اطراف دو شهرک عربین و سبقا و همچنین منطقه جوبر،‌ درشرق دمشق درمعرض موشک باران ارتش سوریه قرار گرفت، همانگونه که شهر داریا، درغوطه غربی دمشق نیز شاهد درگیری‌هایی بین نیروهای ارتش سوریه با عناصر مسلح بود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۵.۴°    ۲۶.۷۹°