کمک ۳۰ میلیارد تومانی به فدراسیون فوتبال
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  جمعه 15 مرداد 1400
کد خبر : ۸۱۸۲۲۴
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۸
معاون وزیر ورزش: با کمک سازمان برنامه و بودجه حدود ۳۰ میلیارد تومان به فدراسیون فوتبال پرداخت کردیم تا دغدغه‌ای وجود نداشته باشد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
مهدی علی نژاد پس از پایان انتخابات فدراسیون شطرنج در جمع خبرنگاران، خاطرنشان کرد: در ۲ ماه ابتدایی سال؛ ۸۱ میلیارد تومان به فدراسیون‌ها کمک کردیم که رقم کم‌سابقه‌ای است. ما المپیک و پارالمپیک را پیش‌رو داریم و تلاش کردیم هیچ دغدغه مالی نداشته باشند، تمام فدراسیون‌ها ملزم به درآمدزایی هستند و باید منابع مالی به فدراسیون‌ها تزریق کنند. این درست نیست که وزارت ورزش تمام بار مالی را برعهده بگیرد، روسای فدراسیون‌ها باید برنامه‌ریزی مالی داشته باشند
معاون ورزش حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش در ادامه، گفت: تا چند روز آینده برای بررسی مشکلات اعضای هیئت مدیره استقلال جلسه‌ای برگزار و تصمیم نهایی گرفته خواهد شد.
وی در خصوص انتخابات فدراسیون شطرنج، گفت: این فدراسیون قریب به ۱۵ ماه با سرپرستی اداره می‌شد، امروز خوشحالم که انتخابات برگزار و در دور دوم رئیس جدید این فدراسیون انتخاب شد.
او درباره جذب مربی خارجی در این فدراسیون، افزود: در این زمینه فدراسیون باید به‌دنبال مربی خارجی باشد و ما از رئیس جدید توقع داریم که وظیفه‌اش را به خوبی انجام دهد.
علی نژاد درباره جذب دستیار خارجی توسط فرهاد مجیدی، گفت: فدراسیون فوتبال مرجع ممنوعیت استفاده از مربیان خارجی است و آن‌ها باید درباره دستیار جدید فرهاد مجیدی حرف بزنند.
وی اضافه کرد: ۳ فدراسیون در تیر ماه شاهد برگزاری مجامع انتخاباتی خواهند بود و تلاش می‌کنیم تا وزارت‌خانه را در شرایطی به دولت بعدی منتقل کنیم که هیچ فدراسیونی بلاتکلیف نباشد.
معاون وزیر همچنین درباره تیم ملی فوتبال، افزود: تیم ملی فوتبال نماینده ۸۰ میلیون نفر است و همه مردم در هر رده سنی عنایت ویژه‌ای به تیم ملی فوتبال دارند. با توجه به وضعیت دور رفت و نتایج نامناسب تیم ملی، کار دشوار شد و فکر می‌کنم بچه‌های ما با پتانسیل خود با همت و غیرت و تدابیر فدراسیون فوتبال، از این مرحله صعود می‌کنند. مسئولیت کار‌های تیم ملی با فدراسیون است و ما دخالتی نداریم.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۱.۵۹°    ۲۶.۹۹°