زمان واکسیناسیون دانشجویان را اطلاع رسانی می‌کنیم
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  شنبه 03 مهر 1400
کد خبر : ۸۱۸۲۷۹
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۹
وزیر علوم گفت: امکان واکسیناسیون دانشجویان از تولیدات داخل فراهم است، اما زمان شروع واکسیناسیون را وقتی به نتیجه نزدیک شویم، اطلاع رسانی می‌کنیم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با بیان اینکه وزارت علوم در حال تلاش برای بازگشایی حضوری دانشگاه‌ها از مهرماه ۱۴۰۰ است، گفت: مسیر اصلی دانشگاه ها، حضوری است، اما در این مدت دانشگاه‌ها و دانشجویان در دوره‌های غیرحضوری هم توانمند شدند.

منصور غلامی روز پنجشنبه در گفتگو با خبرنگار دانشگاه ایرنا درباره واکسیناسیون دانشجویان، افزود: فضا الان به سمتی رفته است که مسوولان وزارت بهداشت و سخنگوی این وزارتخانه در صحبت‌های خود از واکسیناسیون دانشجویان خبر می‌دهند.

وی افزود: بر اساس آنچه که در صحبت‌ها اعلام شده است، امکان واکسیناسیون دانشجویان از تولیدات داخل فراهم است، اما زمان شروع واکسیناسیون را وقتی به نتیجه نزدیک شویم، اطلاع رسانی می‌کنیم.

وزیر علوم با بیان اینکه وزارت علوم در حال تلاش برای بازگشایی حضوری دانشگاه‌ها از مهرماه ۱۴۰۰ است، تاکید کرد: مسیر اصلی دانشگاه ها، حضوری است، اما در این مدت دانشگاه‌ها و دانشجویان را در دوره‌های غیرحضوری هم توانمند کردیم.

غلامی با اشاره به روند ادامه آموزش مجازی در صورت حضوری شدن کلاس ها، بیان کرد: بر اساس نظام نامه آموزش الکترونیکی که سال ۹۹ به دانشگاه‌ها ابلاغ شد، مراکز آموزش عالی می‌توانند تا ۵۰ درصد محتوای دروس را در برخی از رشته‌ها به صورت مجازی برگزار کنند.

 پیش از این علی خاکی صدیق، معاون آموزشی وزیر علوم ابراز امیدواری کرده بود که دانشگاهیان در ماه‌های مرداد و شهریورماه واکسینه شوند؛ چرا که دانشجویان به علت مجازی برگزار شدن کلاس ها، آسیب‌های جدی دیده اند.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۹.۵۹°    ۳۰.۹۹°