تاکید بر صداقت در تبلیغات و معرفی نامزدها
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  شنبه 29 خرداد 1400
کد خبر : ۸۱۸۳۸۸
تاریخ انتشار : جمعه ۱۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۲
رهبر معظم انقلاب فرمودند: بعضی ها شعارهایی می دهند که ما می دانیم در دل چندان اعتقادی به این شعار ندارند
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

رهبر انقلاب اسلامی در سخنرانی زنده تلویزیونی در سالروز ارتحال امام خمینی رحمه الله علیه فرمودند: البته در انتخاب بایستی دقت کنید. من تاکید می‌کنم به وعده و حرف نمی‌شود اطمینان کرد ما نسبت به دیگران هم همین حرف را می زنیم نسبت به خارجی‌ها که حرف و وعده تحویل ما می‌دهند به مسئولان محترم در همین قضایایی هسته‌ای که در جریان است، همیشه همین را می‌گویم که به حرف و وعده اعتماد نکنید به عمل کار برآید به حرف زدن و گفتن و وعده دادن نمی‌شود اعتماد کرد.

ایشان ادامه دادند: در مسائل مهم کشور هم همینطور است حرف آسان است. هر کسی ادعایی می‌کند و وعده ای می‌دهد و حرفی می‌زند به اینها نمی‌شود اعتماد کرد. باید نگاه کرد و دید که آیا عملی در گذشته شخص وجود دارد که این وعده را تایید و تصدیق کند اگر چنانچه وجود داشت می‌شود به او اعتماد کرد بنابراین کارآمدی را با حرف نمی‌شود تشخیص داد.

رهبر معظم انقلاب تاکید کردند: بعضی ها شعارهایی می دهند که ما می دانیم در دل چندان اعتقادی به این شعار ندارند.با مردم باید صادق بود. نه تنها افراد ذی نفوذ، بلکه تک تک آحاد مردم، علاوه بر شرکت در انتخابات، دیگران را نیز به مشارکت دعوت کنند.

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °