جلیلی: برای اداره و ارتقای کشور به برنامه جامع و متقنی رسیده ایم
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  جمعه 04 تير 1400
کد خبر : ۸۱۸۴۱۱
تاریخ انتشار : جمعه ۱۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۱
نامزد انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری گفت: ما امروز به یک برنامه جامع و متقنی رسیده ایم که نه تنها می‌شود کشور را اداره کرد بلکه در ۴ سال آینده می‌توان کشور را ارتقا داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

 سعید جلیلی در مصاحبه ای گفت: اداره کشور در سطح ریاست جمهوری برنامه می خواهد و در کنار برنامه باور و ارده می خواهد و برنامه یک شبه نوشته نمی شود برنامه تامل می خواهد، برنامه کار می خواهد، ما 8 سال است که در دولت سایه این کار را دنبال کرده ایم.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری افزود: سعی کرده ایم از سال 92 من بیان کرده ام کار تازه شروع شده است این شعار نبود یک واقعیت بود، یک حرکت جدی و فراگیر را به کمک جوانان متخصص و با انگیزه این مرز و بوم و به کمک اساتید دانشگاه و صاحبان صنایع و حرف شروع کردیم، سعی کردیم این هم در قالب جلسات دربسته و کارهای کلیشه ای نباشد علاوه بر مطالعات و جلسات متعدد سعی کردیم در میدان های مختلف حضور پیدا کنیم. در 31 استان حضور پیدا کنیم در شهرک های صنعتی در دانشگاه ها در دانش بنیان ها و شهرها و روستاها حضور پیدا کنیم و مطالبی را که دنبال می کنیم و مطالبی را که فکر می کنیم برای اداره کشور لازم است به دست بیاوریم و ما امرزو به یک برنامه جامع و متقنی رسیده ایم که نه تنها می‌شود کشور را اداره کرد بلکه در ۴ سال آینده می‌توان کشور را ارتقا داد.

جلیلی گفت: البته این راهم بگویم در تمام این 8 سال هر وقت در موضوعی به یک جمع بندی و نتیجه ای رسیدیم اینگونه نبود که منتظر بشویم که اگر روزی خود ما یا دوستان ما آمدند این کار را شروع کنیم بلافاصله همان زمان نتایج کارمان را به دولت محترم منعکس می کردیم. 

جلیلی در بخش دیگر سخنانش از فرصت هایی که رسانه ملی در اختیار نامزدها برای تبلیغ و ارائه برنامه هایشان قرار داده تجلیل و قدردانی کرد: 

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °