رئیسی: رقیب خودم را فساد و تبعیض می دانم
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  سه‌شنبه 01 تير 1400
کد خبر : ۸۱۸۴۸۴
تاریخ انتشار : شنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۵
نامزد سیزدهمین دوره ریاست جمهوری گفت: رقیب خودم را در این عرصه ناامیدی و فساد می دانم، رقیب خودم را وضعیتی می دانم که مردم نمی پسندند و از آن گله مندند و دارد ناامیدی را در جامعه روز به روز رواج می دهد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 سید ابراهیم رئیسی در بدو ورود به صدا و سیما و قبل از ورود به استودیوی نخستین مناظره تلویزیونی در سخنانی کوتاه گفت: پرچمی که امام بزرگوارمان برافراشت و شهدای ۱۵ خرداد به دنبال آن بودند اجرای عدالت بود، مبارزه با فقر و فساد و تبعیض و اجرای عدالت در همه سطوح بود. امروز بعد از گذشت ۴۰ سال از پیروزی انقلاب اسلامی موضوع مهم اجرای عدالت است و ایجاد یک تحول در کشور به ویژه در حوزه مدیریت اجرایی کشور امری بسیار ضروری است.
نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: مردم تغییر می‌خواهند وضع موجود موجب نگرانی بسیاری از دلسوزان انقلاب و موجب نگرانی مردم و جوانان و ناامیدی است که نباید این وضع ادامه پیدا کند. تغییر وضع موجود لازمه اش حضور با معنای مردم در صحنه است.
رئیسی با ابراز امیدواری درباره اینکه بتواند ماموریت بزرگی را که مردم از او خواسته اند انجام دهد گفت: هر کسی در این میدان می‌تواند حاضر شود و می‌تواند نظر و برنامه‌ای داشته باشد و وعده‌ای بدهد و همه محترم است به نظر من، لیکن رقیب خودم را در این عرصه ناامیدی و فساد می‌دانم، رقیب خودم را وضعیتی می‌دانم که مردم نمی‌پسندند و از آن گله مندند و دارد ناامیدی را در جامعه روز به روز رواج می‌دهد.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °