ربیعی: فرصتی برای پاسخ به اتهام زنی‌ها می‌خواهیم
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  پنجشنبه 03 تير 1400
کد خبر : ۸۱۸۴۹۵
تاریخ انتشار : شنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۰
سخنگوی دولت در نامه‌ای به رئیس سازمان صدا و سیما خواستار اختصاص فرصتی برای پاسخ به «اتهام زنی‌ها و طرح مطالب ناروا علیه دولت» در برنامه‌های انتخاباتی خواند، شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

 علی ربیعی، سخنگوی دولت در نامه‌ای به رئیس سازمان صدا و سیما خواستار اختصاص فرصتی برای آنچه «پاسخ به اتهام زنی‌ها و نشر اکاذیب و طرح مطالب ناروا علیه دولت» در برنامه‌های انتخاباتی خواند، شد.

متن نامه ربیعی، سخنگوی دولت به این شرح است:

«جناب آقای دکتر علی‌عسگری
رئیس محترم سازمان صداوسیما

با سلام
احتراما پیرو مکاتبه پیشین و پیشنهاد ۳ راهکار قانونی ایجاد امکان پاسخگویی به دولت در مقابل اتهامات فاحش، بی اساس و عاری از صحت و نیز پیگیری حضوری، تاکنون پاسخی نیز حاصل نشده است.

خواهشمند است مطابق قانون فرصتی برای پاسخ به اتهام زنی‌ها و نشر اکاذیب و طرح مطالب ناروا علیه دولت که در برنامه‌های تبلیغاتی انتخاباتی تاکنون پخش شده اند جهت زمینه اجرای قانون فراهم شود.

در همین راستا متاسفانه در اولین مناظره انتخابات ریاست‌جمهوری، شاهد اتهام‌زنی‌های متعدد ناشی از کم اطلاعاتی و نیز طرح افترائات ناروا علیه دولت از سوی برخی نامزد‌ها بوده ایم، مجددا تاکید می‌نماییم در این زمینه لازم است براساس مراعات انصاف و نیز ایجاد شفافیت، در اسرع وقت فرصت مقتضی در برنامه زنده تلویزیونی برای پاسخ به اتهامات یاد شده، به نماینده دولت اختصاص یابد.

منتظر پاسخ مناسب از سوی آن سازمان محترم می‌باشیم.»

 

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °