تیم ملی باید هر ۴ بازی را ببرد
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  يکشنبه 10 مرداد 1400
کد خبر : ۸۱۸۵۰۱
تاریخ انتشار : شنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۳:۱۶
برنامه چهار سوی لیگ شنبه ۱۵ خرداد به بررسی عملکرد تیم ملی فوتبال کشورمان در رقابت‌های انتخابی جام جهانی با حضور دو مهمان اختصاص دارد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
آقای حمید استیلی که بصورت ارتباط اینترنتی مهمان برنامه بود با بیان اینکه انجام نشدن بازی‌های دوستانه قبل از شروع رقابت‌ها باعث بوجودآمدن برخی مشکلات برای تیم ملی شد گفت: یکی از تاثیرات نداشتن بازی‌های تدارکاتی این بود که تیم ملی ما با وجود بدست آوردن ۱۳ الی ۱۴ ضربه ایستگاهی نتوانست از این موقعیت‌ها بدرستی استفاده کند و تاثیر گذارتر باشد موضوعی که باعث شده بود هماهنگی لازم بین بازیکنان تیم ملی وجود نداشته باشد.

آقای وطنی مهمان حضوری برنامه چهار سوی لیگ نیز با خوب ارزیابی کردن عملکرد بازیکنان تیم ملی در بازی مقابل هنگ کنگ گفت: خونسردی بسیار خوب بازیکنان تیم ملی در زمان‌های مختلف بازی و رفتار حرفه‌ای آن‌ها نشان از مدیریت حرفه‌ای و کادر فنی بسیار منظم و با انظباط تیم ملی فوتبال کشورمان است.
وی با بیان اینکه تیم ملی فوتبال کشورمان در حال حاضر دارای بیشترین تعداد لژیونر نسبت به گذشته و در طول تاریخ فوتبال کشورمان است گفت: همین موضوع باعث شده بود که بازیکنان تیم ملی مقابل هنگ کنگی‌ها رفتاری کاملا حرفه‌ای را در پیش گرفته بودند.
 
 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °