رئیسی: دغدغه معیشتی مردم را باید کاهش داد
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  سه‌شنبه 25 خرداد 1400
کد خبر : ۸۱۸۶۷۲
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۳
نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: دغدغه‌های معیشتی و سفره مردم را با کاهش هزینه‌های جدی سبد خانواده می‌توان رفع کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 سید ابراهیم رئیسی در مصاحبه‌ای گفت: از اولویت‌های دولت مسئله معیشت مردم است، دغدغه مردم را باید نسبت به سفره شان کاهش داد باید ببینیم این دغدغه را چگونه می‌توان رفع کرد یکی مسئله کاهش هزینه‌های سبد هانواده است و از هزینه‌های جدی سبد خانواده، هزینه‌های سلامت، مسکن، و هزینه‌های مربوط به کالا‌های اساسی است.

این نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: در کالا‌های اساسی باید خودکفا شویم و کالا‌های اساسی را نباید بند واردات و خارج از کشور کرد. ما برنامه ریزی کرده ایم که هم نهاده‌های دامی هم کالا‌های اساسی را به نحوی استقلال واقعی در کشور برایشان ایجاد کنیم و این امکان پذیر است.

رئیسی همچنین گفت: ما باید برای کشاورزی و تولیدکننده، کار کشاورزی و کار تولید را قابل پیش بینی کنیم. بدترین شرایط برای بازار عدم ثبات است این ثبات هم در تولید و هم در داد و ستد باید وجود داشته باشد.

رئیسی درباره سفر‌های استانی هم گفت: من سفرم با استان‌ها را متوقف نخواهم کرد. وظیفه رئیس دولت است تا در میدان باشد و در جریان کار استان‌ها باشد. من ان شاء الله اگر در دولت مشغول شوم از آغاز سفر به استان‌ها را شروع خواهم کرد و شاید در طول ۴ سال دو دور استان‌ها را رفته باشم.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °