انصراف ۲۲ داوطلب میاندوره‌ای مجلس از حوزه انتخابیه تهران
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  چهارشنبه 31 شهريور 1400
کد خبر : ۸۱۸۷۳۴
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۹
رئیس ستاد انتخابات استان تهران از انصراف ۲۲ داوطلب و تقاضای انتقال ۸ داوطلب میاندوره‌ای مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، "شکراله حسن بیگی" درباره انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی در تهران گفت: برای انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی به سبب فوت مرحوم فاطمه رهبر به علت بیماری کرونا یک کرسی خالی داریم؛ از اینرو در ۲۸ خردادماه ۱۴۰۰ انتخابات میاندوره‌ای مجلس در حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: برای این یک کرسی ۵۹۷ نفر نام نویسی کرده بودند که ۵۶۰ نفر توسط هیات اجرایی تایید صلاحیت شدند و ۲۲ نفر هم صلاحیت آن‌ها تایید نشد.

رئیس ستاد انتخابات استان تهران عنوان کرد: در مرحله بعد پرونده‌ها به هیئت نظارت تحویل داده شد که هیئت نظارت نیز ۱۸۹ نفر را تایید کردند و ۲۵۸ نفر رد صلاحیت شدند و ۱۱۳ نفر هم صلاحیتشان احراز نشد.

حسن بیگی گفت: در فاصله بررسی در هیئت اجرایی تا هیئت نظارت ۲۲ نفر انصراف دادند و ۸ نفر نیز از این حوزه انتخابیه تقاضای انتقال به حوزه‌های دیگر را داشتند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۴.۵۹°    ۲۲.۹۹°