اظهارات نامزد‌ها پس از پایان دومین مناظره انتخاباتی
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  دوشنبه 11 مرداد 1400
کد خبر : ۸۱۸۷۵۶
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۹
پس از پایان دومین مناظره انتخاباتی در رسانه ملی، نامزدهای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به پرسش‌های خبرنگاران پاسخ دادند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

 پس از پایان دومین مناظره انتخاباتی در رسانه ملی، نامزدهای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با حضور در جمع خبرنگاران به سوالات آنها پاسخ دادند.

زاکانی: به دنبال رشد کاریکاتوری نیستم

علیرضا زکانی در پایان دومین مناظره نامزد‌های انتخابات ریاست جمهوری گفت: با هر چه که در برابر تولید قرار بگیرد، می‌جنگم.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری بیان کرد: با همه‌ وجود حریم عمومی مردم را پاس خواهم داشت.

مهرعلیزاده: در مناظره امروز موفق بودم

محسن مهرعلیزاده در پایان دومین مناظره نامزد‌های انتخابات ریاست جمهوری گفت: در این مناظره موفق شدم بخش قابل توجه‌ای از برنامه‌های خود را اعلام کنم.

نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری بیان کرد: بیمه رایگان تکمیلی، صندوق درآمد پایدار و واکسیناسیون عمومی از محور‌های اصلی سخنان من بود.

رئیسی: برای تمام بخش‌های کشور برنامه داریم

سید ابراهیم رئیسی پس از پایان دومین مناظره انتخاباتی در جمع خبرنگاران گفت: دغدغه‌های مردم محور اصلی بحث ما است چرا که مردم در معیشت‌شان دغدغه دارند.

نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری بیان کرد: همچنین مردم در مسائل مربوط به کسب و کار خود مشکلاتی دارند و علاوه بر این مشکلاتی در حوزه زنان، دختران، ورزشکاران، معلمان، کشاورزان و فرهنگیان وجود دارد و ما برای تمام بخش‌های کشور با توجه به بررسی‌هایی که انجام دادیم، برنامه داریم.

رضایی میرقائد: باید جراحی‌های بزرگی برای پیشرفت کشور انجام دهیم

محسن رضایی میرقائد در پایان دومین مناظره نامزد‌های انتخابات ریاست جمهوری گفت: باید جراحی‌های بزرگی برای پیشرفت کشور و شادابی ملت ایران انجام دهیم.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری بیان کرد: از آنجایی که بین من و مسئولان نظام اعتماد متقابل وجود دارد، می‌توانم دست به تغییرات گسترده بزنم.

جلیلی: تأثیر مناظرات در انتخاب درست

سعید جلیلی در پایان دومین مناظره نامزد‌های انتخابات ریاست جمهوری گفت: مهم است که مردم در مناظرات بدانند، فردی که در ۴ سال آینده قرار است سکان قوه مجریه را در دست بگیرد، چه اراده، برنامه و رویکردی دارد.

همتی: برنامه ویژه‌ای برای بورس دارم

عبدالناصر همتی در پایان دومین مناظره نامزد‌های انتخابات ریاست جمهوری گفت: به دلیل دخالت‌ها و بی تدبیر‌هایی که سال گذشته رخ داد، برخی از مردم که دیرتر وارد بورس شده بودند، دچار ضرر و زیان شدند.

وی افزود: مدت‌ها قبل از سقوط بورس به رئیس جمهور و مقام معظم رهبری نامه نوشتم و ایشان هم ابراز نگرانی کرده و دستور دادند که این نوع افزایش حبابی می‌تواند برای مردم مشکل ساز شود.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری بیان کرد: متاسفانه دوستانمان در دولت توجه نکردند و به دعوت از مردم برای حضور در بورس ادامه دادند.


قاضی‌زاده هاشمی: روش کشورداری ما غلط است

قاضی‌زاده هاشمی در پایان دومین مناظره نامزد‌های انتخابات ریاست جمهوری گفت: صد سال است ما روی ریلی در حال حرکت هستیم که ما را از اهداف ایران مقتدر و متعالی دور می‌کند.

 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °