پیروزی مدافعان حرم قابل کتمان نیست
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  سه‌شنبه 05 مرداد 1400
کد خبر : ۸۱۸۷۹۹
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۳
رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: با مقاومت مدافعان حرم در سوریه چه عظمت و پیروزی رقم خورد که هیچ کس در دنیا نتوانست منکر شکست آمریکایی‌ها شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
آقای محمدباقر قالیباف در مراسم سالروز حمله تروریستی به ساختمان مجلس با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای حمله تروریستی خرداد سال ۹۶ مجلس گفت: فهم ما از سوره مبارکه احزاب این است که خداوند تا صف مومنان را از صف منافقان وکفار جدا نکند پیروزی به کسی نمی‌دهد یعنی باید امتحان پس دهیم و تا جان‌ها به گلو نرسد مومنان شناخته نمی‌شوند و خدا پیروزی نمی‌دهد این سنت الهی است.

وی تصریح کرد: حوادث سوریه به جایی رسید که حتی گلوله کلاشینکف به کاخ بشار اسد خورد و علاوه بر فشار سیاسی علیه او درسطح بین الملل، فشار سیاسی در داخل کشورمان هم این طور بروز کرد که به چه علت جوانان را به سوریه می‌برید؟

آقای قالیباف گفت: دشواری‌ها در آنجا به جایی رسید که حتی برای تامین تیر کلاشینکف هم دچار مشکل شویم تا مشخص شود که آیا در آن شرایط دشوار، باز هم در جبهه حق می‌ایستید یا نمی‌ایستید.

وی افزود: شهدای مدافع حرم و فرهنگ شهادت نشان داد که شهید سلیمانی‌ها، همدانی ها، تیموری‌ها و دیگر شهدای مدافع حرم ایستادند و آنچنان عظمتی آفریدند که هیچ کس نتوانست منکر شکست آمریکا شود.

رئیس مجلس ایستادگی ملت ایران در برابر تمام توطئه‌های استکبار جهانی را ثمره ایثار و جانفشانی شهدا دانست و بر تکریم خانواده معظم شهدا تاکید کرد.
 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °