وزیر کشور: مشکل تعرفه رای نداریم
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  پنجشنبه 14 مرداد 1400
کد خبر : ۸۱۸۸۰۵
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۷
وزیر کشور گفت: مشکل تعرفه رای نداریم و ۱۰ درصد بیشتر از نیاز به هر استان‌ها ارسال شده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
آقای عبدالرضا رحمانی فضلی در حاشیه جلسه ستاد انتخابات کشور افزود: نگرانی‌هایی در بحث کمبود تعرفه در روز رای گیری مطرح می‌شود که پیش بینی‌های لازم صورت گرفته است و کمبودی نخواهیم داشت.

وی در بحث جلوگیری از تخلف در فرآیند رای گیری انتخاباتی نیز گفت: از ابتدای رای گیری تا تجمیع نهایی آراء تمامی این فرآیند‌ها چندین بار لحاظ می‌شود و از تجارب سال‌های قبل استفاده شده است و هیچ گونه امکان تخلف و تقلب در انتخابات میسر نخواهد شد و مشکلی در این خصوص نیز پیش نخواهد آمد.

وزیر کشور گفت: مشارکت مردم در انتخابات موضوع مهمی است به ویژه در شرایط کرونایی فعلی که تمامی کانون‌های جمعیتی تعطیل یا با کندی و حذف فعالیت مواجه هستند که از جمله این کانون‌ها مدارس، دانشگاه‌ها و مساجد هستند و اکنون دانشگاه‌های ما از نظر تبلیغات و تجمع سیاسی غیر فعال اند یا در بحث مدارس نیز با تعطیلی مواجه ایم و مساجد ما نیز اندک فعالیتی دارند.

وی افزود: ضمن اینکه هنوز اکثر نامزد‌های ما در شهرستان‌ها و استان‌ها ستاد انتخاباتی تشکیل نداده اند و علی رغم اینکه شیوه نامه‌های بهداشتی را برای برگزاری تجمع‌ها یا میتینگ‌های انتخاباتی در مکان‌های سرباز مجوزش صادر شده است، اما هم اکنون با کندی فعالیت مواجه هستیم و یک مورد نیز از این میتینگ‌ها گزارش یا تشکیل نشده است.

وزیر کشور گفت: با تلاش دستگاه‌های اجرایی شرایط و امکانات قانونی خوبی برای برگزاری انتخابات و شور و مشارکت انتخاباتی مهیا شده است.
 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۳۳.۹۹°    ۳۴.۸۴°