حضور حداکثری در انتخابات پرچمداری راه شهداست
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  چهارشنبه 07 مهر 1400
کد خبر : ۸۱۸۸۱۹
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۰
فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: امروز شاخص ولایت محوری و پرچم داری راه شهدای اسلام و دفاع مقدس حضور حداکثری و موثر در انتخابات است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

 به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ارتش؛ "امیر سرتیپ کیومرث حیدری" در همایش سیاسی فرماندهان نزاجا با اشاره به رضایت فرمانده معظم کل قوا از نیروی زمینی گفت: تأثیر معنوی ولایت مداری و ولایت محوری رضایت الهی و رضایت ولایت فقیه است که به همت فرماندهان، مسئولان و کارکنان نیروی زمینی این رضایت خاطر از جانب مقام معظم رهبری جلب شده است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش افزود: ولایت محوری و ولایت مداری امری جامع است و فقط در دستورات و آموزش‌های نظامی محدود نمی‌شود بلکه در همه امور و هر لحظه قابل اجرا و ارزیابی است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش بیان کرد: امروز میزان و ملاک ولایت مداری و ولایت محوری ما از صندوق‌های رأی خارج می‌شود و ملت با بصیرت ایران باید آگاه باشد که در انتخابات پیش رو مسئولیت مهمی دارد و مقام معظم رهبری مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح را از همه مسلمین مطالبه دارند.

امیر سرتیپ حیدری گفت: دشمن برای عدم حضور مردم در انتخابات با تمام توان پای کار آمده و ما با تمام تلاش و توان باید پیروز این میدان شویم.

وی شاخص ولایت محوری و پرچم داری راه شهدای اسلام و دفاع مقدس را حضور حداکثری و موثر در انتخابات دانست و بیان کرد: آسان کردن شرایط حضور کارکنان پای صندوق‌های رأی وظیفه اصلی فرماندهان است، زیرا فرماندهان با نقش تاثیرگذار خود برای آحاد مردم و کارکنان الگوی بسیار قابل اتکایی هستند.

امیر سرتیپ حیدری ادامه داد: قیام امروز ما با شلیک توپ و موشک نیست، قیام امروز ما و کارکنان نزاجا، مشارکت حداکثری در انتخابات است، زیرا بالغ بر صد و پنجاه رسانه رادیویی و تلویزیونی دشمن برای تبلیغات منفی بر ضد انتخاب ایران فعال شده‌اند و این جدا از فعالیت‌های مستکبران در فضای مجازی است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: در دوره قبلی انتخابات ریاست جمهوری، شاخص حضور نیروی زمینی ۱۳ درصد بالاتر از میانگین جامعه بوده است و با فضای بصیرت افزا و آگاهی بخشی که در یگان‌های نیروی زمینی شکل گرفته امسال نیز با عنایت الهی در عرصه انتخابات سربلند بیرون خواهیم آمد به شرطی که هر کس مسئولیت خودش را به درستی انجام دهد و بداند که حتی یک رأی هم بسیار مهم و حیاتی است.

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۴.۷۹°    ۲۵.۵۹°