با شرکت در انتخابات ادامه دهنده راه شهدا باشیم
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  چهارشنبه 31 شهريور 1400
کد خبر : ۸۱۸۸۶۵
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۳
فرمانده نیروی انتظامی با بیان این که خون هر شهید منشأ حلول روح جوانمردی و پایداری و غیرت در وجود جوانان است، گفت: در این برهه از زمان ما می‌توانیم با شرکت در انتخابات ادامه دهند راه آنان باشیم و روح آن‌ها را با این حرکت انقلابی خود شاد کنیم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
سردار "حسین اشتری" به دیدار خانواده معظم شهیدان "سیدمحسن و سیدرضا احمدی مزرعه" رفت و و پای درد دل خانواده این دو شهید عزیز نشست.

وی گفت: به فرموده رهبر معظم انقلاب "خاصیت کشته شدن در راه خدا این است که انسانی جان خود را صرف می‌کند برای یک هدف و مقصد الهی و خدای متعال هم در پاسخ به این ایثار و گذشت بزرگ، حضور او را در ملّت او تداوم می‌بخشد و یاد، فکر و آرمان او زنده میماند.

سردار اشتری با تاکید بر اینکه رسیدگی و خدمت رسانی به خانواده شهدا وظیفه ماست، عنوان کرد: دیدار با خانواده شهدا توفیق است و هر بار که این سعادت نصیب ما می‌شود خدا را شکر می‌کنیم.

فرمانده نیروی انتظامی ادامه داد: همه شهدا هدف و غایتشان رضای پروردگار و تقرب به ملکوت اوست و در این راه با تأسی از بندگان صالح او گام برمی دارند.

سردار اشتری با بیان این که اگر به عقبه و سابقه شهدا نگاه کنیم می‌بینیم که همگی آن‌ها در خانواده‌هایی با اعتقاد و دیندار پرورش یافته اند، اظهار داشت: شهدا زیر سایه پدران و مادرانی بزرگ شده اند که با شیره جان و تلاش بازوان خود معاش آن‌ها را تأمین کرده و نان حلال بر سر سفره برده اند.

این مقام ارشد انتظامی با بیان این که خون هر شهید منشأ حلول روح جوانمردی و پایداری و غیرت در وجود جوانان است، افزود: این چنین است که فرهنگ مقاومت و ایستادگی در برابر ظلم و دفاع از ناموس وطن همواره در قلب‌های مردان سرزمین ایران جاری و ساری است.

وی با اشاره به این که همه شهدا الگویی دارند که با تأسی از آن‌ها پا به عرصه میدان‌های نبرد می‌گذارند، گفت: شهدای ما همگی عاشق اهل بیت (ع) بودند و با الگوپذیری از سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) جان خود را در طبق اخلاص گذاشته و از آرمان‌ها و اعتقادات و میهن خود صیانت کردند.

فرمانده ناجا با بیان این که شهدایی، چون شهید "حاج قاسم سلیمانی" در این روزگار بهترین الگو برای جوانان پرشور انقلابی و طالب شهادت است، تأکید کرد: تداوم فرهنگ شهادت منوط به تفکر درست و انقلابی جوانانی است که از انسان‌های متعالی الگو گرفته و افراشتگی پرچم اسلام را در برابر دشمنان، پیروزی خود می‌دانند.

سردار اشتری با تاکید بر این همه ما مدیون خون پاک شهدا هستیم، گفت: در این برهه از زمان ما می‌توانیم با شرکت در انتخابات ادامه دهند راه آنان باشیم و روح آن‌ها را با این حرکت انقلابی خود شاد کنیم. وی در پایان ضمن اهداء لوح به پدر و مادر شهیدان احمدی مزرعه برای ارواح طیبه همه شهدا آرزوی درجات عالی مغفرت کرد.

در این دیدار سردار "محمد زارعی" معاون نیروی انسانی و سردار "یونس عبدی" رئیس مرکز امور ایثارگران ناجا نیز حضور داشتند.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۱.۹۹°    ۲۱.۹۹°