افزایش ۱۰ هزار تایی شعب اخذ رای در این دوره
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  سه‌شنبه 01 تير 1400
کد خبر : ۸۱۸۸۸۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۰
رئیس کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات کشور گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا ۱۰ هزار شعبه اخذ رای در این دوره از انتخابات به تعداد شعب اضافه شده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
آقای امیر شجاعان در جلسه ستاد انتخابات استان تهران افزود: فردا، مانور بزرگ انتخاباتی به صورت هماهنگ در استان تهران برگزار می‌شود و همه فرمانداران و دست اندرکاران ستاد انتخابات باید در این مانور حضور داشته باشند.

وی گفت: استان تهران و البرز ظرف چند روز آینده کارت هایشان پخش می‌شود و تعداد دستگاه‌های الکترونیک اخذ رای ذخیره را افزایش خواهیم داد و تعدادشان را از ۳ درصد به ۸ درصد می‌رسانیم تا در صورت بروز مشکل دستگاه‌ها جایگزین شوند.

رئیس کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات کشور با بیان اینکه آمادگی تیم‌های پشتیبان در روز انتخابات حائز اهمیت است، افزود: ۹۰ نفر پاسخگو در ستاد انتخابات کشور از امروز فعال می‌شوند و به مشکلات فرمانداری‌ها در برگزاری انتخابات الکترونیک پاسخگویی می‌کنند.

وی با بیان اینکه با برگزاری مانور انتخاباتی تمهیدات لازم اندیشیده می‌شود تا مشکلی پیش نیاید، گفت: بعد از اتمام رأی گیری دغدغه ما این است که شمارش آراء در خود شعب انجام گیرد و نتایج آراء در شعب تجمیع و از طریق شعب اعلام شود.

شجاعان افزود: به هیچ عنوان پذیرفتنی نیست که نتایج شعب به فرمانداری‌ها یا بخشداری‌ها برده شود.

وی گفت: در دوره گذشته ۹۹ و ۹ دهم درصد شمارش و تجمیع آراء در خود محل شعب انجام و نتایج از طریق شعب اعلام شد ضمن این که حتماً ناظر شورای نگهبان تا پایان کار در محل حضور دارد و ناظر باید این نتایج را تأیید کند که تجمیع باید در شعب انجام شود.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °