امکان ایجاد ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار شغل فقط در بخش پلیمری
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  دوشنبه 04 مرداد 1400
کد خبر : ۸۱۸۸۸۷
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۱
نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: ۸ و یک دهم میلیون تن ظرفیت خالی در بخش پلیمری وجود دارد که فعال کردن همین بخش می‌تواند ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار شغل ایجاد کند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

علیرضا زاکانی در دیدار مردمی در مسجد حضرت عبدالعظیم حسنی شهرک علایین شهر ری افزود: هم اکنون در تهران افراد برای اجاره یک واحد ۷۵ متری باید ۵۸ درصد حقوق شان را بدهند.

وی گفت: در حوزه کار و تلاش توانمندی‌های بی نظیری در کشور وجود دارد، اما فاسد‌ها نمی‌گذارند.

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری افزود: مثلاً عده‌ای در صنایع بالادستی پتروشیمی هستند که محصولات را به صورت خام صادر می‌کنند و اجازه تولید فرآورده‌ها را نمی‌دهند و برای مثال ما در بخش پلیمری ۸ و یک دهم میلیون تن ظرفیت خالی داریم که فعال شدن این بخش ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار شغل ایجاد می‌کند.

زاکانی گفت: اگر مشکل کشور شغل است به واسطه این است که بعضی‌ها اجازه نمی‌دهند شغل ایجاد شود و تورم موجود هم به این سبب است که دولت می‌خواهد حقوق بدهد، چون پول ندارد دست در جیب مردم می‌کند.

وی افزود: ما هم اکنون بالغ بر یک میلیون و ۱۰۰ هزار بشکه نفت می‌فروشیم و ظرف دو ماه هم پولش برمی گردد و اگر کسی این موضوع را انکار کند، دروغ گفته است.

وی گفت: در بخش مبارزه با فساد ۷۰ بار دادسرا و ۱۵ بار دادگاه رفتم و همیشه تبرئه شدم.

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در ادامه سخنانش بسته حمایتی ویژه سلامت و رفاه اجتماعی و یارانه مربوط به بنزین را تشریح کرد.

کشور نیازمند تحول و هوای تازه است

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: کشور نیازمند تحول و هوای تازه است و من آمده ام با امکانات موجود در کشور، تحول ایجاد کنم و اگر کسی بگوید امکانات نیست، دروغ می‌گوید.

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری افزود: کشور همه چیز دارد، اما مشتی غارتگر هم دارد که قطعاً پشت این غارتگران عده‌ای مسئول هستند و پشت غارتگران به واسطه همین مسئولان گرم است.

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: قانون هست، اما عمل به قانون نیست و وقتی که آن روز که اسم طبری را گفتم برخی‌ها به من انتقاد کردند، اما بدانید که طبری اول انقلاب منافق بود و زندان رفت و خودش را انقلابی جلوه داد و مشکل ما همین انقلابی نماهاست.

زاکانی افزود: برخی برای انقلاب حتی یک سیلی هم نخورده اند، اما سینه سپر می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه دوره غارتگری تمام شده است، گفت: اینکه رأی بیاورم یا نیاورم مسئله‌ای فردی است، اما وظیفه دارم که حق مردم را بگیرم.

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: درد و غیرت وجود ندارد لذا رقابت بین باغیرت‌ها و بی غیرت‌ها و دردمندان و بی دردهاست.

وی گفت: در مملکت باید قانون پیاده شود، اما گردن کلفت‌ها و رانت خوار‌ها نمی‌گذارند.

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری افزود: گردن کلفت‌ها فقط چاقو کش‌ها نیستند بلکه آن‌هایی هستند که سال قبل در بورس ۳۰۰ هزار میلیارد تومان برداشتند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °