گزینه‌های کشیدن افسار اسرائیل روی میز
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  سه‌شنبه 06 مهر 1400
کد خبر : ۸۱۸۹۳۳
تاریخ انتشار : جمعه ۲۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۹
عضو ارشد دفتر سیاسی حماس: همه گزینه‌ها برای کشیدن افسار اسرائیل روی میز است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
عضو ارشد دفتر سیاسی حماس با بیان اینکه مقاومت هیچ گونه امتیاز سیاسی در مقابل بازسازی غزه نخواهد داد، اعلام کرد که حماس برای مدت زمان طولانی منتظر تعلل رژیم اشغالگر جهت اجرای تعهداتش نخواهد ماند.
«خلیل الحیه» عضو دفتر سیاسی جنبش حماس در سخنانی اظهار داشت که رژیم اشغالگر تا زمانی تعرضات خود به مقدسات ملت فلسطین را متوقف نکند، مقاومت دست از حمایت از مقدسات فلسطینیان بر نخواهد داشت.

وی خطاب به اهالی قدس اشغالی گفت: قدس امانتی در نزد شماست و رژیم اشغالگر باید قیام شما برای قدس را مشاهده کند.

 نایب رئیس دفتر سیاسی حماس ادامه داد: اوضاع قدس و حومه همانند بشکه باروتی هر لحظه آماده انفجار است و رژیم اشغالگر باید بداند که زمان دادن بهای جنایاتش فرا رسیده است.

خلیل الحیه تصریح کرد: صبر ما حدی دارد و برای اجرای تعهدات رژیم اشغالگر مدت زمان طولانی منتظر باقی نمی‌مانیم. همه گزینه‌ها از بالون‌های آتش‌زا گرفته تا موشک و راکت برای کشیدن افسار رژیم اشغالگر روی میز است.

وی تأکید کرد که حماس از هرگونه تلاش عربی و بین المللی برای بازسازی غزه استقبال می‌کند، افزود: حماس هیچ گونه امتیاز سیاسی در مقابل پرونده بازسازی غزه نخواهد داد.

عضو ارشد دفتر سیاسی حماس تأکید کرد که نبرد شمشیر قدس وحدت ملی بزرگی را در فلسطین با وجود همه شرایط ایجاد کرد و وضعیت ملی توافقی که مردم فلسطین چند ماه پیش پشت سر گذاشتند، تأیید می‎‌کند که ما به عنوان یک ملت باید در کنار یکدیگر باشیم و سیاست هماهنگی امنیتی (بین رام الله و تل آویو) فقط در خدمت اشغالگری است.

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۹.۵۹°    ۲۹.۹۹°