غافلگیری اشغالگران از پهپادهای فلسطین
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  چهارشنبه 06 مرداد 1400
کد خبر : ۸۱۸۹۵۷
تاریخ انتشار : جمعه ۲۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۵
پهپاد‌های فلسطینی برای همیشه به برتری هوایی رژیم صهیونیستی بر آسمان سرزمین‌های اشغالی پایان دادند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 آغازِ یک پایان، پهپاد‌های فلسطینی برای همیشه به برتری هوایی رژیم صهیونیستی بر آسمان سرزمین‌های اشغالی پایان دادند. سلاحی که ساخت آن با تفکرات مهندس مقاومت محمدالزواری شکل گرفت و در جنگ اخیر علیه نوار غزه تأثیرگذاری خود را نشان داد.
در جنگ ۱۲ روزه، مقاومت از پهپاد‌های مختلفی استفاده کرد، برخی از آن‌ها برای انجام عملیات بود و برخی دیگر فقط برای شناسایی، همه این‌ها صحنه نبرد را برای نخستین بار تغییر داد.
این پیشرفت گسترده در استفاده از پهپاد بسیاری از معادلات میدانی و امنیتی را تغییر داد. به ویژه که مقاومت از همه پهپاد‌هایی که در اختیار دارد، استفاده نکرد؛ بلکه فقط قصدش ارسال پیام هشدارآمیز به دشمن بود. همین موضوع نتانیاهو را وادار کرد که از همه میانجی‌ها برای برقراری آتش بس درخواست کمک کند. در این میان رئیس جمهور آمریکا نیز به شکل مستمر با برخی طرف‌ها برای پایان جنگ تماس برقرار کرد.
دیگر آسمان محلی برای پرواز هواپیما‌های رژیم صهیونیستی نیست. همان طور که مقاومت در عرصه دریایی و زمینی از قدرت برخوردار است، اکنون از قدرت دیگری در عرصه نبرد هوایی برخوردار شده است، تفکری که مهندس مقاومت محمد الزواری آن را پایه‌گذاری کرد و رژیم صهیونیستی تصور می‌کرد با ترور او می‌تواند این توانایی را از بین ببرد.
 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °