انتخابات ۲۸ خرداد از ۷ صبح آغاز و تا ۱۲ شب ادامه دارد
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  شنبه 09 مرداد 1400
کد خبر : ۸۱۸۹۶۵
تاریخ انتشار : جمعه ۲۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۰
عضو حقوقدان شورای نگهبان؛
عضو حقوقدان شورای نگهبان با اعلام اینکه از ساعت ۷ صبح شعبات آماده اخذ رای هستند تا مردم پشت در‌های حوزه‌های انتخاباتی نمانند گفت: رای گیری تا ۱۲ شب ادامه دارد و اگر پس از این ساعت فردی مراجعه کرد از او رای‌گیری می‌شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
"محمد حسن صادقی مقدم" امروز (جمعه) با اشاره به مصوبه ستاد مقابله با کرونا در خصوص ساعت برگزاری انتخابات، گفت: گفت: از ساعت ۷ صبح آماده رأی گیری هستیم تا اشخاص پشت در‌های حوزه‌های انتخاباتی نمانند که ضد تبلیغ است.

او گفت: ملت بزرگ ایران هزینه‌های زیادی برای انقلاب پرداخته است. این انقلاب برای تداوم نیاز به مقاومت، ایثار، فداکاری و بصیرت دارد که با حضور در انتخابات جمعه آینده، ورق زرین دیگری را بر این نهضت اسلامی جاویدان سازد.

معاون اجرایی و امور انتخابات شورای نگهبان افزود: همه عوامل اجرایی انتخابات در نهایت همکاری و همراهی با دوستان در وزارت کشور داشتیم و هماهنگی‌های لازم را صورت دادیم و نتایج خوبی در راه است. از خداوند می‌خواهیم دل‌های این مردم را به حرکت درآورد تا برای حفظ و بقای نظام اسلامی حرکت دیگری را نقش آفرینی کنند.

صادقی مقدم با بیان اینکه سایر دستگاه‌ها از جمله وزارت اطلاعات، اطلاعات سپاه، نیروی انتظامی، ثبت احوال و همه مقامات استانی و آموزش و پرورش همکاری مناسبی برای برگزاری انتخابات داشتند، عنوان کرد: البته در شبکه اجرا و نظارت اشکالاتی وجود دارد که برای رفع این اشکالات باید طرح‌های نو و جدیدی طراحی شود.

وی ادامه داد: اصرار مجلس این بود که شورای نگهبان به کمک بیاید، ولی بضاعت شورای نگهبان با امکاناتی که دارد همین است و نمی‌تواند در این قسمت بیشتر کمک کند. امیدواریم با طرح‌هایی که در دست است، بتوانیم در آینده در این زمینه‌ها هم کمک کنیم.

عضو حقوقدان شورای نگهبان با تاکید بر صحت و سلامت انتخابات طبق وظیفه دینی و خواست مردم گفت: در انتخابات شورا‌های شهر به ویژه شهر تهران که از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، باید اراده مردم را با صحت و امانت منتقل کنیم و توجه داشته باشیم که آخرت خود را برای دیگران هزینه نکنیم.

سومین و آخرین مناظره زنده تلویزیونی سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ برگزار و راس ساعت ۱۷ از شبکه خبر پخش می‌شود.

نخستین مناظره زنده شنبه ۱۵ خرداد و دومین مناطره ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ در استودیوی شماره ۱۱ ساختمان سیما از شبکه خبر و شبکه یک پخش شد.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °