ورود نامزدها به محل سومین مناظره انتخاباتی
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  دوشنبه 11 مرداد 1400
کد خبر : ۸۱۹۰۴۹
تاریخ انتشار : شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۳
نامزدهای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به منظور شرکت در سومین و آخرین مناظره انتخاباتی وارد سازمان صدا و سیما شدند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

 نامزد‌های ریاست جمهوری برای قرعه‌کشی تعیین صندلی و روال پرسش‌های مناظره وارد رسانه ملی و استودیو محل مناظره‌ها می‌شوند.

زاکانی: هفته‌ای دو روز پای صحبت‌های مردم، کوچه و بازار می‌نشینم

علیرضا زاکانی، نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به منظور شرکت در سومین مناظره انتخاباتی وارد سازمان صدا و سیما شد.

وی در بدو ورود به رسانه ملی در پاسخ به سوال خبرنگاران مبنی بر اینکه برای درک عینی و شناخت واقعی از دغدغه‌های مردم شما به‌طور معمول از چه روشی استفاده می‌کنید، حضور در میان مردم یا اکتفا به گزارش‌های مکتوب وحرف‌های اطرافیان؟ گفت: بنده اطلاعتم را طبق گزارشات مختلفی که به دستم می‌رسد در ابعاد مختلف به واسطه نوع کاری که مسئولیتش را دارم به دست می‌آورم.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه از این رو گزارشات بسیار تخصصی را در اختیار دارم، افزود: خودم هفته‌ای دو روز در بطن جامعه و بین مردم هستم، پنجشنبه و جمعه‌ها به خانه مردم، کوچه و بازار می‌روم و پای صحبت آنها می‌نشینم.

زاکانی بیان کرد: اگر مردم نبودند ما به عنوان مسئول اینجا نبودیم، عده‌ای نام مردم را به زبان می‌آورند، اما آنچه را که مردم دارند راهزنی می‌کنند.

رضایی‌میرقائد: دولت ما به رویکرد "همین که هست" پایان می‌دهد

محسن رضایی‌میرقائد، نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به منظور شرکت در سومین مناظره انتخاباتی وارد سازمان صدا و سیما شد.

وی در بدو ورود به رسانه ملی در پاسخ به سوال خبرنگاران مبنی بر اینکه برای درک عینی و شناخت واقعی از دغدغه‌های مردم شما به‌طور معمول از چه روشی استفاده می‌کنید، حضور در میان مردم یا اکتفا به گزارش‌های مکتوب وحرف‌های اطرافیان؟ گفت: مهمترین مشکل ما نامزدها، بی اعتمادی مردم است.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری بیان کرد: وقتی اتفاقی رخ می‌دهد، دولت مردان با مردم صحبت نمی‌کنند و می‌گویند همین است که هست! دولت ما به رویکرد "همین که هست" پایان خواهد داد.

مهرعلیزاده: اگر شفافیت باشد، دغدغه‌های مردم مشخص می‌شود

محسن مهرعلیزاده، نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به منظور شرکت در سومین مناظره انتخاباتی وارد سازمان صدا و سیما شد.

وی در بدو ورود به رسانه ملی در پاسخ به سوال خبرنگاران مبنی بر اینکه برای درک عینی و شناخت واقعی از دغدغه‌های مردم شما به‌طور معمول از چه روشی استفاده می‌کنید، حضور در میان مردم یا اکتفا به گزارش‌های مکتوب وحرف‌های اطرافیان؟ گفت: دغدغه‌های مردم زمانی شناخته می‌شود که صدای مردم بدون سانسور و تغییر به گوش مسئولان برسد.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری افزود: زمانی که دولت از متخصصان امر بدون توجه به خودی یا ناخودی استفاده کند، دغدغه‌های مردم شناخته می‌شود.

مهرعلیزاده بیان کرد: اگر شفافیت باشد و مطالبات مردم در رسانه‌ها و مطبوعات منتشر شود دغدغه‌ها مشخص می‌شود.

رئیسی: ارتباط با مردم، از نخستین شرایط مدیر بودن در نظام جمهوری اسلامی است

سید ابراهیم رئیسی، نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به منظور شرکت در سومین مناظره انتخاباتی وارد سازمان صدا و سیما شد.

وی در بدو ورود به رسانه ملی در پاسخ به سوال خبرنگاران مبنی بر اینکه برای درک عینی و شناخت واقعی از دغدغه‌های مردم شما به‌طور معمول از چه روشی استفاده می‌کنید، حضور در میان مردم یا اکتفا به گزارش‌های مکتوب وحرف‌های اطرافیان؟ گفت: یکی از شروط موفقیت یک مدیر، مردمی بودن اوست.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری افزود: مدیرانی را برای اداره کشور انتخاب می‌کنیم که دارای ۳ ویژگی مهم مردمی بودن، ضد فساد بودن و روحیه انقلابی داشتن به این معنی که اهل "ما می‌توانیم" باشد.

رئیسی بیان کرد: علاوه بر مدیران سطوح عالی، با مدیران سطوح میانی و بخش‌های اداری نیز ارتباط دارم و از وضعیت آنها مطلع هستم.

همتی: رئیس جمهور باید منتخب اکثریت مردم باشد نه اقلیت

عبدالناصر همتی، نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به منظور شرکت در سومین مناظره انتخاباتی وارد سازمان صدا و سیما شد.

وی در بدو ورود به رسانه ملی در پاسخ به سوال خبرنگاران مبنی بر اینکه برای درک عینی و شناخت واقعی از دغدغه‌های مردم شما به‌طور معمول از چه روشی استفاده می‌کنید، حضور در میان مردم یا اکتفا به گزارش‌های مکتوب وحرف‌های اطرافیان؟ گفت: اینکه رئیس جمهور در اتاق شیشه‌ای باشد و از طریق دیگران از جامعه با خبر شود، معنی ندارد.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری افزود: می‌خواهیم نشان دهیم با تعامل می‌شود هر کاری کرد.

همتی گفت: از جمله کسانی هستم که حتما در بین مردم خواهم رفت.

قاضی‌زاده هاشمی: دغدغه‌های مردم بدون حضور دائمی بین مردم قابل درک نیست

سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی، نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به منظور شرکت در سومین مناظره انتخاباتی وارد سازمان صدا و سیما شد.

وی در بدو ورود به رسانه ملی در پاسخ به سوال خبرنگاران مبنی بر اینکه برای درک عینی و شناخت واقعی از دغدغه‌های مردم شما به‌طور معمول از چه روشی استفاده می‌کنید، حضور در میان مردم یا اکتفا به گزارش‌های مکتوب وحرف‌های اطرافیان؟ گفت: بعضی از دوستان می‌پرسند موضع شما در قبال مذاکرات و آینده برجام چیست؟ خلاصه بگویم که هر دولتی روی کار بیاید به قرارداد‌های بین‌المللی متعهد خواهد بود، اما کاری خواهیم کرد که ملت بزرگ ایران از مزایای آن استفاده کنند.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری افزود: آمریکایی‌ها کارشان کش دادن موضوع است و فقط زبان اقتدار را می‌فهمند. نباید گذاشت که زمان به سود آنها باشد و باید چرخه زمان به سود ملت ایران بگردد.

جلیلی: رئیس جمهور باید دغدغه‌ی همه‌ مردم را در همه‌ موضوعات بداند

سعید جلیلی، نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به منظور شرکت در سومین مناظره انتخاباتی وارد سازمان صدا و سیما شد.

وی در بدو ورود به رسانه ملی در پاسخ به سوال خبرنگاران مبنی بر اینکه برای درک عینی و شناخت واقعی از دغدغه‌های مردم شما به‌طور معمول از چه روشی استفاده می‌کنید، حضور در میان مردم یا اکتفا به گزارش‌های مکتوب وحرف‌های اطرافیان؟ گفت: دغدغه‌ مردم را نمی‌توان با یک گزارش یا با یک حضور در بین آنها فهمید.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری افزود: در ۸ سال گذشته با برگزاری هزاران ساعت جلسه با مردم، اصناف و دانشگاهیان، مشکلات و دغدغه‌های آنها را شناسایی و برای آنها راه حل پیدا کردیم.

جلیلی بیان کرد: بسیاری از مشکلات مردم شاید سخت‌تر از کرونا باشد، اما به ناشناختگی آن نیست و راه حل‌های مشخص دارد.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: یک اراده جدی و قدرت فراتر از بازی‌های سیاسی برای دنبال کردن پاسخ دغدغه‌های مردم لازم است.

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °