مهرعلیزاده: اقتصاد و معیشت دچار سیاست زدگی شده است
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  سه‌شنبه 30 شهريور 1400
کد خبر : ۸۱۹۰۶۷
تاریخ انتشار : شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۶
سومین مناظره انتخاباتی؛
نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: راه حل مسائلی که مطرح می شود را مردم می دانند، امروز اقتصاد و معیشت هم دچار فضای سیاست زدگی شده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 محسن مهرعلیزاده نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری عصر امروز (شنبه، ۲۲ خرداد) در سومین و آخرین مناظره انتخاباتی در پاسخ به سوال مشترک "راهکار شما در مقابله با تورم، عدالت، رکورد، مقابله با فساد، یارانه‌ها و اشتغال چیست؟ " گفت: پنج برابر کردن یارانه‌های نقدی و واکسیناسیون کامل تا پیش از پایان سال از جمله برنامه‌های دولت زندگی است.

مهرعلیزاده با بیان اینکه مردم بی صداقتی را در گفتار و رفتار مدیران احساس می‌کنند، ادامه داد: کاری شده که مرجعیت رسانه از تهران به لندن انتقال پیدا کرده است.

او اعلام کرد: امروز صدا و سیما حتی نماینده اقلیتِ اقلیت هم نیست، بینش‌ها و روش‌ها باید عوض شود و نگاه ارباب رعیتی باید از بین برود.

مهرعلیزاده گفت: راه حل مسائلی که مطرح می‌شود را مردم می‌دانند. راه حل مشکلات اشکنه خوردن و لنگ پوشیدن نیست.

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تأکید کرد: مردم صداقت و شفافیت می‌خواهند، اگر کرونا خطرناک است، خوزستان که شرایط سختی دارد، چرا آقای رئیسی آنجا تبلیغات می‌کنند و هزاران نفر را جمع می‌کنند.
 
نقد به اظهارات مطرح شده نامزدها در مناظره؛
 
مهرعلیزاده در فرصت چهار دقیقه‌ای خود برای نقد اظهارات نامزدها گفت: بحران های امروز بحران معیشت، محیط زیست و در نهایت بحران اعتماد است.

او با بیان اینکه جوانان نخبه به جای نشستن بر روی صندلی مدیریت روی صندلی هواپیما نشسته و کشور را رها می کنند، افزود: برای همه حاشیه نشین های شرق و غرب کشور برنامه داریم.

این کاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با اعلام اینکه اهل سنت را بی دلیل از مدیریت در کشور بازداشته‌ایم، افزود: در دولت زندگی به دنبال جبران تبعیض به اهل سنت هستم.

او گفت: به آقای زاکانی می‌گوییم به افزایش تحریم‌ها توسط ترامپ هم توجه کند.


نیمه دوم مناظره انتخاباتی؛

مهرعلیزاده در پاسخ به این سوال که راهکار شما برای ثبات، برگشت اعتماد و بهبود شاخص‌های بازار سرمایه چیست؟ گفت: تنها راه نجات بورس استقلال بورس است.

او گفت: بورس یکی از بهترین بازارها برای جذب سرمایه است. در فروردین پارسال دولت در بورس دخالت کرد و به همراه سهامداران عمده، قیمت سهام را چند برابر کرد و نتیجه این شد که سهامداران عمده منتفع و مردم متضرر شدند.

مهرعلیزاده ادامه داد: دولت مجبور شد در بورس از صندوق توسعه برداشت کند. دولت فقط باید در زمان بحران ها در بورس دخالت کند. بورس را باید به خود بورس بسپارند. تنها راه نجات بورس استقلال بورس است.

مرحله نقد سخنان سایر کاندیداها در مناظره؛

مهرعلیزاده بیان کرد: آقای رئیسی حالا که با مردم مهربان شده‌اید دستور بدهید فیلترینگ رفع شود.

او افزود: اگر سیاست زدگی را از مسئله اقتصادی برداریم کل مشکل حل می‌شود.

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: با دیوارنوردی و معطل کردن اف‌ای تی اف و مشکل ایجاد کردن در مذاکرات هر چه در می‌آوریم را می‌خوریم.

مهرعلیزاده بیان کرد: باید فضای امن برای ایرانیان خارج از کشور ایجاد کنیم.

او گفت: آقای رئیسی جزو سران کشور بودید و تصمیم بد در مورد بنزین در همان زمان گرفته و اجرا شد.جمع‌بندی سخنان کاندیداها؛

مهرعلیزاده بیان کرد: انتخابات می‌تواند با نتیجه‌ای از پیش تعیین شده به پایان برسد.

مهرعلیزاده یادآور شد: قرار بود مردم در رأس امور باشند، قرار بود مردم در انتخاب سبک زندگی آزاد باشند.

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: مردم قدرت انتخاب در دست شماست؛ با رأی به دولت زندگی دولتی بسازیم برازنده مردم ایران.

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۰.۷۹°    ۲۳.۹۹°