تیم ملی فوتبال آماده مصافی سخت
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  چهارشنبه 13 مرداد 1400
کد خبر : ۸۱۹۰۷۸
تاریخ انتشار : شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۲:۵۵
کارشناس فوتبال گفت: بازی با بحرین و کامبوج تیم ملی فوتبال را آماده مصاف با تیم ملی فوتبال عراق کرد
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
"محمود کلهر" کارشناس فوتبال در گفتگو با برنامه چهارسوی لیگ از نقد و بررسی حضور تیم ملی ایران در چارچوب انتخابی آسیا گفت و افزود: تیم ملی فوتبال کشورمان در مقابل با بحرین دو نیمه متفاوت داشت. برد در مقابل بحرین امنیت خاطری را برای تیم ملی ایجاد کرد.

کلهر از قوای جسمانی تیم ملی عراق گفت و افزود: این برد در مقابل بحرین و بر پرگل ۱۰ بر صفر در مقابل کامبوج تیم ملی فوتبال را جان دوباره‌ای بخشید.
کلهر که خود همبازی احمد رضا عابدزاده در دهه ۷۰ است از فرزند او، امیر، در ترکیب تیم ملی فوتبال گفت و افزود: رابطه روانی امیر عابد زاده با خط دفاعی بسیار حائز اهمیت است.

او از برخی ناهماهنگی‌های خط دفاعی هم در مقابل بحرین گفت و افزود: نقطه ضعف ما در نیمه دوم با بحرین بسیار کمتر بود.
کلهر با بیان اینکه نباید در بازی دچار حواشی شد، گفت: در بازی با عراق که سه شنبه ۲۵ خرداد خواهد بود نباید دچار حاشیه شویم.
او گفت: اسکوچیچ به خوبی از این بازی بهره برداری کرد؛ تا حدودی بازی با عراق را در فاز تهاجمی شبیه سازی کرد و تا حدودی هم به برخی بازیکنان استراحت داد تا توازن و تعادل در استفاده از نفرات حفظ شود.
بازیکن پیشکسوت فوتبال از بازی خوبِ مهدی طارمی و سردار آزمون گفت و افزود: طارمی از زمان لژیونر شدن آن بسیار زیاد تفاوت کرده است.
کلهر وضعیت تیم ملی ایران را بسیار خوب ارزیابی کرد و گفت: اسکوچیچ با پیش بینی‌های به موقع و جابجایی‌های به موقع کمک مناسبی برای بهم ریختن آرایش دفاعی تیم مقابل شود.
او بازی تهاجمی با عراق را مناسب دانست و گفت: با سه مهاجم می‌توان خط دفاعی عراق را در بازی روز سه شنبه آینده بهم خواهد ریخت.
کلهر با ابراز موفقیت برای تیم ملی فوتبال و حضور در مسابقات جهانی ۲۰۲۲ قطر گفت: هماهنگی و بازی تکنیکی و تاکتیکی خوبِ تیم ملی روز‌های خوب را برای فوتبال کشور نوید می‌دهد.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °