واکسیناسیون دانشجویان از شهریور تا آبان
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  دوشنبه 11 مرداد 1400
کد خبر : ۸۱۹۰۸۹
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۹
سرپرست جدید سازمان امور دانشجویان گفت: واکسیناسیون دانشجویان و دانشگاهیان از شهریور امسال آغاز می‌شود و تا مهر و آبان ادامه دارد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
آقای غلامرضا غفاری از واکسیناسیون دانشجویان به عنوان یکی از اولویت‌های سازمان امور دانشجویان، یاد کرد و افزود: شروع واکسیناسیون دانشگاهیان از جمله اساتید، اعضای هیأت علمی و کارکنان از شهریور خواهد بود.

وی با بیان اینکه وزارت علوم بنا دارد سال تحصیلی جدید را با حضور دانشجویان آغاز کند، گفت: قرار است تمهیداتی برای حضوری بودن سال تحصیلی پیش رو در نظر گرفته شود که یکی از این تمهیدات، واکسیناسیون دانشگاهیان است.

غفاری ادامه داد: از فردا جلساتی در وزارت علوم برای انجام برنامه ریزی‌های لازم به منظور شروع سال تحصیلی با حضور دانشجویان و واکسیناسیون آن‌ها برگزار می‌شود.

آقای منصور غلامی وزیر علوم تحقیقات و فناوری روز پنجشنبه گذشته گفته بود که بر حضوری شدن دانشگاه‌ها تاکید دارد.

وی اضافه کرد: بر اساس آنچه در صحبت‌ها (از سوی وزارت بهداشت) اعلام شده است، امکان واکسیناسیون دانشجویان با واکسن‌های تولید داخل فراهم است، اما زمان شروع واکسیناسیون را وقتی به نتیجه نزدیک شویم، اطلاع رسانی می‌کنیم.

روز گذشته غلامرضا غفاری، معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم با حکم منصور غلامی با حفظ سمت به عنوان سرپرست این سازمان منصوب شد. پیش از این مجتبی صدیقی رئیس سازمان امور دانشجویان بود.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °